lekarz Zenon Zgrych

Laryngolog

1,3
1,3

oj on juz powiniensie cieszyć emeryturą a nie leczyć. Zostałąm pozbyta , myli sie nie pamięta co mówi i z kim, diagnoza nietrafiona .

beznadzieja,nawet nie pamiata na co chorujesz,gubi kartoteki i zaswiadczenia od specjalistow,sugeruje ze wszystko moze zalatwic w zus.

Dno, dziadek nic nie wie, zapalenia gardła nie widzi- powinien być juz na zasłuzonej emeryturze.

zbył mnie, nie widział że moja chrypka wynika z bardzo poważnej choroby-nowotwór płuc- inny lekarz laryngolog rozpoznał porazenie nerwy krtaniowego i skierował do pulmonologa na konsultację.Omijajcie go nic nie wie

Zgadzam się z przedmówcą!! Nie potrafi postawić diagnozy. Bolało mnie ucho, lekarz stwierdził, że nic nie widzi, a ja umierałem z bólu i do tego sączyła się ropa. Szkoda zdrowia.

szkoda czsu i nerwów, lepiej sobie tym panem nie zawracać głowy i życzyć mu spokojnej starości bez prawa wykonywania zawodu...