Polecam najlepszy stomatolog, rewelacja. Godna polecenia. Pełna kompleksowosc i fachowość podejścia. Tłumaczenie wykonania zabiegu. Całkowicie bezbolesne, szybkie wyrywanie zębów.

Stanowczo odradzam. Byłam tylko upewnić się czy ząb jest do wyrwania, bo strasznie bolał a po wizycie zaczął się ruszać i jeszcze bardziej bolał. Nie zmieniła rękawiczki, więc nie przestrzegała higieny a w trakcie wizyty jest bardzo nie miła. I z wielką łaską mnie wgl przyjęła gdzie nie miała pacjentów.

Rewelacja, zabieg był szybki i całkowicie bezbolesny. Szczerze polecam wszystkim bojącym się wyrywania zębów. Najlepszy Stomatolog z jakim miałam do czynienia.

Rewelacja po latach wspominam Panią Doktor jako wspaniałego fachowca.Ona nie rwała tylko wyjmowała korzenie.SERDECZNIE POLECAM

Polecam usunięcie zęba to kilka sekund nawet nie poczułam kiedy było już po wszystkim Pani doktor jest rewelacyjna .

Miałem do wyrwania korzeń, który był wrośnięty dość głęboko w kość. Zabieg został wykonany bezboleśnie i stosunkowo szybko. Nie widzę żadnych problemów :)

Nie polecam, Pani doktor jest nie uprzejma, po wizycie bardzo dlugo sie meczylem,aby dojsc do siebie.