Zespol Ciesni Nadgarstka

Neurochirurg Poznań lek. med. Piotr Winkler

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Najbardziej kompetentny neurochirurg. Wspaniały człowiek. Jestem mu wdzięczna za to, że żyje. Z tragicznego wypadku trafiłam na salę operacyjną, gdzie operował mnie dr Winkler. Dawano mi godzinę życia, a jeśli przeżyje, to będę "rośliną". Dzięki opiece doktora, żyje, chodzę, mówię. Jestem normalną dziewczyną, a po wypadku ani śladu. Cudowny człowiek, cudowny lekarz.
Opinia dodana przez: Paulina

Klinika Złotniki
Kosmonautów 208A
54-042 Złotniki, Wrocław

Ortopeda Elbląg lekarz Gniewosław Zieliński

INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37
82-300 Elbląg

Cudowny lekarz , a przede wszystkim człowiek. Kompetentny, życzliwy i wyrozumiały. Lekarz , przyjaciel pacjenta i psycholog w jednym . Diagnoza postawiona w punkt, całkowicie zbieżna z MRI , zastosowane leczenie również trafne. Tyle ile łez wylałam z powodu kolan to wie tylko Pan Doktor i ja, jednak tak jak obiecał wszystko jest ok. Polecam, polecam, polecam. :-)
Opinia dodana przez: Aleksandra Opalanko
Terapeuta Warszawa mgr Iwona Janus-Matyszkiewicz

mgr Iwona Janus-Matyszkiewicz

Terapeuta, Rehabilitant

wizyta już od 120

Peron 8 Centrum Terapii Holistycznej i Rehabilitacji
Królewska 47/14
Śródmieście, Warszawa

Bardzo polecam współpracę z Iwonką. Trudne zadanie jej zadałem tzn. "naprawa" mojego barku w dość krótkim czasie. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie ! Widać, że Iwonka lubi to co robi, a zna się dobrze na różnych rodzajach rehabilitacji. Już po dwóch, trzech wizytach mogłem pomału wracać do pływania i cały czas widziałem progres w naszych pracach, mimo iż nie jestem najłatwiejszym pacjentem. Oprócz czysto medycznego podejścia, ma też niesamowite ...
Opinia dodana przez: Jacek
Medycyna estetyczna Warszawa dr n. med. Elżbieta Radzikowska

dr n. med. Elżbieta Radzikowska

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Radzikowska Clinic
Domaniewska 34a

Jak najbardziej polecam świetna Pani doktor. Polecam jak najbardziej kliknie, maja świetne podejście do pacjentów.
Opinia dodana przez: Kasia
Traumatolog Poznań dr n. med. Szymon Kujawiak

dr n. med. Szymon Kujawiak

Traumatolog, Ortopeda

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Bardzo godny zaufania lekarz ! Widać, że chce zbadać problem i umie pomóc. U mnie ból kolana, jak sporo ludzi więzadła, ale ten lekarz umie też człowieka na duchu podnieść, a nie tylko patrzeć przez pryzmat banknotów. Szczerze mogę polecić gdyż można zaufać jego wiedzy i kompetencjom. Dziękuję za pomoc.
Traumatolog Kraków lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Traumatolog, Specjalista leczenia bólu

wizyta już od 100

ul. Karola Szymanowskiego 4/8

Dobry lekarz, bardzo dobry operator, niestety umiejętności w zakresie diagnostyki dość przeciętne zarówno jeśli chodzi o USG jak i MRI. Nie polecam osobom ze skomplikowanymi schorzeniami stawu kolanowego.
Opinia dodana przez: Benedykt

CENTRUM MEDYCZNE CHAR-MED
Ul.Puławska 120/124

Pan dr Kseniuk jest lekarzem, który przeprowadził u mnie operację kręgosłupa. Jego szczególne, troskliwe podejście do pacjenta jest czymś wyjątkowym w dzisiejszych czasach. To właśnie to podejście, oprócz fachowości jest czymś co pozwala uwierzyć, że są jeszcze lekarze z powołania i że Przysięga Hipokratesa nie jest tylko pustą formułką.
Serdecznie dziękuję !!!

Dr Kseniuk, to lekarz Bardzo szczegółowy, wszystko dokładnie tłumaczy. Pacjent jest dla niego najważniejszy. Takich lekarzy nam ...
Opinia dodana przez: Małgorzata
Traumatolog Ełk lekarz Karol Busz

108 Szpital Wojskowy
Kościuszki 30
19-300 Ełk

Do doktora Busz trafiłem po urazie łokcia. Był aż czarny i strasznie bolał. Wszyscy mnie odsyłali z przychodni. Ten lekarz mnie przyjął bez kolejki i wszystko pobadał, wyjaśnił. Leczenie było długie, tak jak mówił, ale teraz wszystko z łokciem jest OK. Jestem bardzo wdzięczny temu ortopedzie. Oby więcej takich było ludzi.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Bartosz Weiss

Ortopeda

wizyta już od 160

Szpital Solec Sp. z.o.o
ulica Solec 93

Pełen profesjonalizm , bardzo dobry kontakt z pacjentem , odpowie na każde pytanie i wątpliwość , wizyta przebiega w spokojnej atmosferze . Pan Doktor Weiss posiada obszerną wiedzę i doświadczenie zrobi naprawdę wszystko aby pomóc pacjentowi.Bardzo dziękuję Panie Doktorze za trzy udane operacje moich rąk. Kryztyna Laskowska
Opinia dodana przez: Krystyna