lekarz Ziemowit Budek

Pan Ziemowit jest bardzo życzliwym i kompetentnym lekarzem z fantastycznym podejściem do czloowieka! Podczas badania szczegółowo informował mnie co, jak i dlaczego robi. Odpowiedział na wszystkie moje pytania, rozwiał wszelkie wątpliwości. Bardzi sympatyczny człowiek, widać, że jest lekarzam z powołania! Polecam tego ortopedę!

Lekarz z powołania, profesjonalny, doskonały medyk i mimo to życzliwy, uprzejmy. Wysoka kultura osobista - to dziś rzadkość - mimo wiecznych kolejek i braku miejsc. Skupiony na pacjencie, poświęca czas, tłumaczy postępowanie w postępującej chorobie. Lidia Cichal

Niespotykana życzliwość , poświęcenie czasu, przyjęcie prawie natychmiastowe z uwagi na stan zdrowia pacjenta, udzielenie wszelkich informacji. Oby tylko tacy lekarze nas leczyli, a choroby nie będą przerażające!

Świetny lekarz. Uśmiechnięty od początku do końca wizyty. Fachowiec godny polecenia każdemu kto chce być przyjęty i leczony przez lekarza z powołania. Nie patrzy na zegarek. Dla Niego najważniejszy jest pacjent i jego zdrowie. Polecam wszystkim potrzebującym wizyty u prawdziwego specjalisty i życzliwego człowieka.

Lekarz z powołania,rewelacyjny jest.Pierwszy raz spotkałam się z takim życzliwym i profesjonalnym podejściem do pacjenta.Z reguły jest tak,że pacjent musi już być zorientowany na schorzenie,chorobę w swoim przypadku a tutaj jest wszystko wyjaśnione od ręki aż nadto:)

Właśnie wróciłam z drugiej wizyty u doktora Budka- zachwyciło mnie jego podejście do pacjenta. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania. Przeprowadził szczegółowy wywiad oraz badanie. Z bolącej nogi przeszedł do kręgosłupa zdiagnozował bezbłednie moją chorobę, potwierdzoną potem w rezonansie magnetycznym. Życzę sobie i wszystkim pacjentom tak dobrych lekarzy jakim jest doktor Budek.

wspaniały człowiek,przyjazny pacjentowi, dobry lekarz! mało takich się spotyka lecząc sie na ubespieczenie

wspaniały człowiek,przyjazny pacjentowi, dobry lekarz!
mało takich się spotyka lecząc sie na ubespieczenie

sympatyczna osoba godna zaufania umie sluchac

sympatyczna osoba godna zaufania umie sluchac

Trafiłam do Pana Doktora z polecenia i nie żałuję. Pierwszy lekarz ortopeda, który w ogóle przeprowadził badania a nie opierał się na opisach zdjęć. Poświęcił mi bardzo dużo czasu. Powiedział co mam robić a co nie przy moim schorzeniu. Dzięki dzisiejszej wizycie pierwszy raz od 3 lat jest wieczór i nie boli mnie kręgosłup! Zapewne to zbyt szybko żeby wyleczyć się z bólu, ale co do Pana Doktora to jest po prostu świetny. Uprzejmy, życzliwy, widać, że lekarz z powołania.

Przypadkowa zbieżność danych?Poza tym jak u poporzedników.

Przypadkowa zbieżność danych?Poza tym jak u poporzedników.