lekarz Ziemowit Budek

Ortopeda

Lekarz z powołania, profesjonalny, doskonały medyk i mimo to życzliwy, uprzejmy. Wysoka kultura osobista - to dziś rzadkość - mimo wiecznych kolejek i braku miejsc. Skupiony na pacjencie, poświęca czas, tłumaczy postępowanie w postępującej chorobie. Lidia Cichal

Świetny lekarz. Uśmiechnięty od początku do końca wizyty. Fachowiec godny polecenia każdemu kto chce być przyjęty i leczony przez lekarza z powołania. Nie patrzy na zegarek. Dla Niego najważniejszy jest pacjent i jego zdrowie. Polecam wszystkim potrzebującym wizyty u prawdziwego specjalisty i życzliwego człowieka.

Niespotykana życzliwość , poświęcenie czasu, przyjęcie prawie natychmiastowe z uwagi na stan zdrowia pacjenta, udzielenie wszelkich informacji. Oby tylko tacy lekarze nas leczyli, a choroby nie będą przerażające!

Lekarz z powołania,rewelacyjny jest.Pierwszy raz spotkałam się z takim życzliwym i profesjonalnym podejściem do pacjenta.Z reguły jest tak,że pacjent musi już być zorientowany na schorzenie,chorobę w swoim przypadku a tutaj jest wszystko wyjaśnione od ręki aż nadto:)

Trafiłam do Pana Doktora z polecenia i nie żałuję. Pierwszy lekarz ortopeda, który w ogóle przeprowadził badania a nie opierał się na opisach zdjęć. Poświęcił mi bardzo dużo czasu. Powiedział co mam robić a co nie przy moim schorzeniu. Dzięki dzisiejszej wizycie pierwszy raz od 3 lat jest wieczór i nie boli mnie kręgosłup! Zapewne to zbyt szybko żeby wyleczyć się z bólu, ale co do Pana Doktora to jest po prostu świetny. Uprzejmy, życzliwy, widać, że lekarz z powołania.

Właśnie wróciłam z drugiej wizyty u doktora Budka- zachwyciło mnie jego podejście do pacjenta. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania. Przeprowadził szczegółowy wywiad oraz badanie. Z bolącej nogi przeszedł do kręgosłupa zdiagnozował bezbłednie moją chorobę, potwierdzoną potem w rezonansie magnetycznym. Życzę sobie i wszystkim pacjentom tak dobrych lekarzy jakim jest doktor Budek.

Lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta, zwłaszcza gdy jest się daleko od domu (Pluton medyczny - IRAK-2004). Bardzo dobrze radzi sobie w sytuacjach ekstremalnych, na polu walki,w konwojach itp.Bardzo dobrze sprawdza się jako WIELKI PRZYJACIEL, KOLEGA.Jest wymagający a jednocześnie potrafi dać człowiekowi WIELE otuchy w sytuacjach ekstremalnych.Bardzo potrzebny,fachowiec podziwiany i lubiany.Nie zwiedźcie się JEGO skromnością!!!POLECAM!!!Mariusz Krzyżostaniak.

Jestem kobietą,nie walczyłam chyba że, z chorobą ale w/w lekarz bardzo Mi pomógł.Polecam

sympatyczna osoba godna zaufania umie sluchac

sympatyczna osoba godna zaufania umie sluchac

wspaniały człowiek,przyjazny pacjentowi, dobry lekarz! mało takich się spotyka lecząc sie na ubespieczenie

wspaniały człowiek,przyjazny pacjentowi, dobry lekarz!
mało takich się spotyka lecząc sie na ubespieczenie

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Wrocław"?

MEDIX II
pl. Ludwika Hirszfelda 17
53-413 Wrocław
ARTEMED Centrum Medyczne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Zygmunta Krasińskiego 29
50-450 Wrocław
Dolnoślaski Szpital Specjalistyczny im. T Marciniaka Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
ul. Filedrofa 2

51-114 Wrocław

NZOZ Provita
Grunwaldzka 7A
59-700 Bolesławiec
NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Sp. z o.o.
Zawidowska 4
59-800 Lubań