lekarz Ziemowit Rejniak

Pediatra

Polecam, świetny lekarz, najlepszy w Środzie Śląskiej. To kłamstwo, że zna tylko 3 leki. Wiem, bo zawsze leczę swoje dzieci u niego. Polecam i serdecznie pozdrawiam pana doktora :)

nie zgadzam sie co do oceny ze dr.Rejniak zna tylko 3 leki mojemu synusiowi przypisal w grudniu2010 antybiotyk SUMAMED tj antybiotyk 4 dniowy i 1raz dziennie i pol roku bylo cicho az do teraz i choc przyjmuje prywatnie w domu we wtorki i srody o ile dobrze pamietam to jak polecilam go koleżance to w sobote ja przyjal z dzieckiem i choc bierze za wizyte 60 zl tak jak konkurencja to chociaz dziecko dlugo bada i nie ma 10 min. na pacjenta,bo kolejka go nie goni.polecam.nastepne wizyty sa tansze nawet 30 zl.pozdrowienia dla doktora.i bedego dalej polecac

OK. polecam, moje dzieci szybko zawsze są wyleczone.

OK. polecam, moje dzieci szybko zawsze są wyleczone.

Lekarz ten zna tylko 3 rodzaje leków: Eurespal, Clemastinum i Bactrim. Tymi lekami leczy wszystkie dzieci niezależnie od diagnozy.