dr n. med. Ziemowit Ziętkowski

Alergolog

tylko dlaczego taki uprzejmy w gabinecie prywatnym - mogę co innego powiedzieć o tym lekarzu w czasie wizyty w Poradni Alergologicznej przy Szpitalu Klinicznym

najsympatyczniejszy lekarz jakiego kiedykolwiek miałam okazję poznać... żeby większość lekarzy była taka jak on żaden pacjent nie miałby obawy pójść do lekarza

Wspaniały lekarz.Słucha,potafi doradzić i kompleksowo zająć sie problemem.Czuje się indywidualne podejśce do pacjenta,ma świetną pamięć.Najważniejsze że skutecznie pomaga w przeciwieństwie do innych lekarzy którzy tylko biorą pieniądze.Lekarz którego można polecać.

Żeby wszyscy byli tacy, jak Pan Doktor...

Żeby wszyscy byli tacy, jak Pan Doktor...

Lekarz z powołania- kompetentny i zaangażowany. Leczenie według najnowszych standardow. Czułam się nie jako jedna z wielu pacjentek, tylko potraktowana indywidualnie.