Łódzkie Urolog

Centrów Medycznych Medyceusz
ul Studzinskiego 61
91-498 Łódź

Doktor Grębowski to bardzo dobry lekarz. Jest miły i sympatyczny dla pacjentów. Bardzo szczegółowo tłumaczy co się stało i dlaczego są bóle, co trzeba zrobić aby pozbyć się problemu. Ma zawsze czas aby pomóc pacjentowi, porozmawiać z nimi i dobrać odpowiednie metody i leki. Dziękuję bardzo za pomoc. Irena

lekarz Kamil Krawiec

Urolog, Lekarz medycyny ratunkowej

Łódź

Lekarz pod każdym względem godny polecenia. Zawsze ma czas dla pacjenta i jej rodziny. Nikogo nie zbywa i wszystko bardzo dokładnie wyjaśnia. Przywraca wiarę w zawód lekarza.
Opinia dodana przez: Anna

bezpośredni kontakt 665-291-601
Łódź

Doskonały lekarz, od razy widać, że profesjonalista. Niesamowicie sympatyczny, wszystko dokładnie wytłumaczy, rozwiewa wszelkie wątpliwości i doradzi. Przeprowadzenie zabiegu pierwsza klasa, jestem bardzo zadowolony od razu widać pełen profesjonalizm i fach w ręku. Inni lekarze powinni się od Pana Artura dużo uczyć, także w kwestii podejścia do pacjenta - po operacji interesował się, co się ze mną dzieje, czy wszystko jest w porządku. Było to ogromne i bardzo miłe zaskoczenie, ...
Opinia dodana przez: Dominik

Podgórna 1
95-200 Pabianice

Kobieta Anioł!! Do każdego pacjenta podchodzi z sercem na dłoni. Konkretna, stanowcza, z zasadami - co nie wszystkim może odpowiadać, ale przecież lekarz ma przedewszyskim leczyć a wym pani dr jest najlepsza!!!

Medi-Med
Sienkiewicza 33 / 3
91-114 Łódź

Witam. Z czystym sumieniem polecam Państwu skorzystanie z praktyki lekarskiej Pana Doktora Purpurowicza. W moim przypadku chyba opatrzność nade mną czuwała, iż trafiłem właśnie na Pana Doktora. To niesamowicie kompetentny i oddany pacjentowi lekarz, co w tych czasach należy niestety do rzadkości. Wróżę Panu Doktorowi ogromną karierę - oby więcej takich lekarzy jak Pan!! Pozdrawiam - Wdzięczny Pacjent

Centrum Medyczne
1 Maja 4
97-400 Bełchów

Najlepszy lekarz urolog, z którym miałam do czynienia. Znajduje czas na swojego pacjenta, który nie jest mu obojętny. Bardzo polecam!
Doktor Janusz Nowak jest wsanialym lekarzem, godnym nasladownictwa!Super specjalista Urolog.Pelen dobroci i ciepla, co jest tak wazne dla chorego.Z calym zaufaniem polecam Pana Doktora Nowaka.

Stefana Batorego 3
98-200 Sieradz

Bardzo polecam tego lekarza, ma miłe i kompetentne podejście do pacjenta
Super specjalista. Przed badaniem u doktora Salagierskiego USG robiło mi 4 innych lekarzy. Diagnozy były że mam torbiel w pęcherzu przy cewce moczowej przez co miałem problem z oddawaniem moczu. Zalecono cystoskopie którą miałem 3 razy. Stwierdzono uchyłki pęcherza. I dalej nie mogłem normalnie się wysikać. W końcu trafiłem do doktora Salagierskiego. Wystarczyły mu 2 minuty badania USG i od razu postawił prawidłową diagnozę że ta torbiel jest w gruczole ...
Opinia dodana przez: Rafał

dr n. med. Dariusz Olejniczak

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Jarmed
Józefa 17 lok. 2
Łódź

Polecam!Lekarz,jakich mało.Syn zadowolony,a i my jako rodzice też.Kompetentność i kompleksowe podejście do problemu zdrowotnego rewelacyjne.Zaufanie do swojej osoby pan doktor wzbudza już na pierwszej wizycie przez dokładne wytłumaczenie choroby.W naszym przypadku(właściwie syna)zostaliśmy dokładnie poinformowani o przebiegu operacji co bardzo nas uspokoiło.