Łódzkie Urolog

Lekarze Urolodzy

Łask

Ciesze się, że na niego wypadło i mogę być przez niego leczony
Marek

szpital kliniczny im.M.Kopernika

Łódź

Bardzo dobry specjalista urolog,wykazujący dużą troskę
o zdrowie pacjęta .Uprzejmy, dbający o komfort psychiczny pacjęta.Godny polecenia
Opinia dodana przez: Jan

PRZYCHODNIA PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ (NOCNA I ŚWIĄTECZNA POMOC)
aleja Wyszyńskiego 99
94-050 Łódź

Pani doktor jest bardzo miłą, ciepłą i uprzejmą osobą. Miałem wykonywaną plastykę wędzidełka prącia, a dokładnie podcięcia jego struktury. Zabieg został wykonany fachowo i bezboleśnie. Efekt lepszy niż to sobie wyobrażałem. Jestem mega zadowolony. Pani Agnieszka Skrzypek-Mikulska to prawdziwy fachowiec. Pełen profesjonalizm. Wszystko dokładnie zostało wyjaśnione przed jak i po zabiegu. Panią doktor mogę polecić każdemu z czystym sumieniem. Sam bez wątpienia korzystał będę z usług Pani urolog.
Pazdrawiam Panią ...
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Dariusz Ziółkowski

Wizyty domowe, Urolog

medest
Wieniawskiego 8/10
98-220 Zduńska Wola

Lekarz godny polecenia,gdy odciąłem palec dłoni, wizytę-poradę oceniam bardzo dobrze.Również pozostałe wizyty pełne zrozumienia i fachowej porady.

Plac Kościuszki 9 pok 11
Tomaszów Mazowiecki

Dr Maranda to wspaniały specjalista. Jedyny, który zna się na gruźlicy układu moczowego i chce leczyć. Gdyby nie On, pewnie nie miałabym już nerki. W bardzo wielu poradniach ze zdziwieniem przyjmowano informację o mojej gruźlicy. Okazywało się jednak, że leczą tylko gruźlicę płuc, a ja miałam radzić sobie sama, albo z urologiem, który (dzięki temu, że praktyki studenckie odbył w Tuszynku), prawidłowo zdiagnozował moje dolegliwości.
Wielkie dzięki dla obu lekarzy, ...
Opinia dodana przez: Wanda
Lekarz z powolania, z ogromnym doswiadczeniem i wiedza.Byl dostepny pod telefonem nawet w niedziele wieczorem, gdy dzialo sie cos niepokojacego.Postawil poprawna diagnoze i wytlumaczyl jaka jest strategia leczenia.Dzieki niemu moge normalnie funkcjonowac, zawsze serdeczny, zyczliwy.Godny polecenia.
Opinia dodana przez: mariusz

dr n. med. Ewa Krupińska

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Kompetentna profesjonalna uprzejma.Bardzo dobry lekarz.Mojemu Marcinkowi zoperowała spodziectwo z bardzo dobrym efektem Jesteśmy bardzo zadowoleni.Polecamy Pania doktor

Jarmed
Organizacji WiN 50
Łódź

lekarz wysokiej klasy,kultury i bardzo mily, nawet dla ludzi w bardzo podeszlym wieku,bo wiemy jak sa takie osoby czesto traktowane.pan doktor opiekuje sie moim wujkiem,ktory ma 89lat.dziekujemy z calego serca panu.
Opinia dodana przez: gocha_fraczek

Klinika Ortopedii USK im.WAM
Zeromskiego 113
90-543 Łódź

Bardzo dobry fachowiec, wybitny specjalista, lekarz z prawdziwym powołaniem. Człowiek potrafiący pomóc i dać nadzieję.
Godny polecenia .
Opinia dodana przez: mch

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Takich więcej.Zna się na rzeczy i interesuje się pacjentem będącym pod jego opieką.