Łódzkie Urolog

Diagnostyka Laboratorium oddziału Łódź
19 Stycznia 12
97-400 Bełchatów

Operowany byłem w styczniu 2011.Teraz na chłodno z perspektywy 3lat mogę z czystym sumieniem wystawić tak dobrą opinię5/5.Pozbycie się raczyska zawdzięczam jego kompetencji i umiejętnościom wprawnej ręki chirurga.Dziękuję.Polecam
Opinia dodana przez: Mariusz

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Niezwykły człowiek i lekarz! Lekarz, który, gdy inni nie chcieli, bezinteresownie zajął się leczeniem mojej mamy. Poznałyśmy Doktora w styczniu 2019 roku w Poddębickim Centrum Zdrowia, gdy pojawiłyśmy się ze skierowaniem do szpitala na oddział Urologii, bo w innym miejscu zrobiono nam trudności i przykrości związane z przyjęciem. Od lutego 2019 roku moja mama była 4 razy na bloku operacyjnym z jego udziałem, a zaangażowanie i ogromny wysiłek jaki Doktor ...
Opinia dodana przez: J i S Dominikowskie

al. kard. Wyszyńskiego 65
94-047 Łódź

Profesor dzieli chyba pacjentów na prywatnych i na NFZ.Zmiany terminów które sam dokonywał zrzuca na pacjenta.
Najgorsze że nie dał zmiany do badania histopatologicznego.
Nie polecam,niesympatyczny,na pytania odpowiada zdawkowo
Opinia dodana przez: Ewa

Gabinet okulistyczny
Pomorska 66/68
Łódź

Panu Doktorowi zawdzięczam życie .
Dr. St. Kostenko już jako młody człowiek był wspaniałym lekarzem i Człowiekiem
W 1959 r zachorowałam na gorączkę reumatyczną ,Pan doktor bezbłędnie zdiagnozował i skierował mnie do szpitala im dr. Wł.Biegańskiego .Panie doktorze zawsze moje dobre myśli kieruję w Pana stronę.
Pozdrawiam sercem Pana i Pana Najbliższych .
Opinia dodana przez: Barbara
Lekarz o bardzo wysokich kwalifikacjach, mający zawsze czas dla chorego Jest nie tylko dobrym lekarzem ale i bardzo porządnym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Ireneusz

Łódź

Zdecydowanie odradzam! Brak poszanowania godności pacjenta!Będąc już na stole operacyjnym,po znieczuleniu dowiedziałem się przez przypadek,że proteza jądra jest zdecydowania za mała.Gdyby nie moje pytanie taki implant zostałbym wszczepiony.Prawdziwym zaskoczeniem była dopiero odpowiedz tego pana- innych nie mieli i generalnie zabieg się nie odbył,bo to ja się nie zdecydowałem.Szpital WAM i profesor Sosnowski.Jeszcze raz odradzam!!

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Lekarz z wiedzą i umiejętnościami. Od 10 lat najlepszy urolog jakiego znam .Oprócz tego bardzo sympatyczny i rzeczowy, czy na wizycie prywatnej czy w poradnii przyszpitalnej. Zawsze odbiera telefon i poswieca swoj prywatny czas a po operacji lub zabiegu wszystko dokładnie tłumaczy wszystko krok po kroku. Jesli urolog to tylko Pan doktor. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Żeromskiego 14
90-739 Łódź

Witam,

Nie uwłaczając kompetencji Pana Profesora, niestety, ale Pan Profesor znalazł dla mnie czas oczywiście w gabinecie prywatnym. Skierował mnie na oddział, ale niestety tam.....nie znalazł dla mnie czasu....Specjalnie wziąłem dzień wolny od pracy. Może skonsultuje mnie w przyszłym tygodniu lub bliżej nieokreślonym czasie.

Dramatyczne podejście do pacjenta na oddziale w szpitalu. Tak rozumiem przecież to Służba Zdrowia i Państwówka, a prywatnie to całkiem inna "gadka".

Dziękuję ...

gabinet
Bełchatów

Bardzo dobry lekarz! Wysokie kompetencje!
Panowie ze stulejką, nie ma co się obawiać, idąc do niego jesteście w dobrych rękach. Wszystko mi wytłumaczył. Miałem nietypowe zrosty (nie wiem czy dobrze to nazywam), ale wszystko pousuwał.
Po operacji załupek mi się zrobił to żadne z dyżurnych lekarzy nie dał mi takich rad jak on później.
Jedyne minusy to fakt, że jak by mnie nie było stać to by nic ...
Opinia dodana przez: Młody

Szpital Specjalista
29-listopada nr 37
99-300 Kutno

Lekarz na poziomie. W porównaniu z innymi bardzo kompetentny i dokładny. Poleciłabym każdemu kto ma problemy z układem moczowym. Gorąco polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Kobieta