Łódzkie Urolog

Urolog Łódź lek. med. Paweł Wędzikowski

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Świetny i kompetentny lekarz!!!!! Przeprowadzał mi operację jeszcze w szpitalu w Tuszynie zawsze znalazł czas dla pacjenta, dokładnie informował o sposobie i skutkach leczenia.
Opinia dodana przez: basiulka47

Emeryk Samolewicz

Urolog dziecięcy, Neurochirurg

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Wspaniały, oddany pacjentom lekarz. Dziękuję mu za opiekę nad naszą córeczką. Ufam, że dzięki niemu wszystko będzie dobrze. Polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

MSW Lódz

Łódź

Bardzo dobry lekarz, rzetelny, specjalista. Sympatyczny i traktujący
pacjenta z troską.

Przychodnia
Kościuszki 2
98-100 Łask

Doskonaly specjalista,podchodzacy do pacjenta z wielkim szacunkiem i zrozumieniem.
Swietny operator.Nigdy jaszcze nie spotkalam tak wspanialego lekarza.
Dziekuje Panie Doktorze.
Wdzieczna pacjentka Anna Mikolajczyk z Lomzy/pielegniarka.Operowana w 1967 roku/

NAWROTMED
Nawrot 2a
Łódź

Wspaniały lekarz. Zawsze ma czas dla pacjenta, nawet jeśli ten nie jest zapisany na konkretny termin. Słucha i odpowiada na pytania.

Armii Krajowej 1 m. 55
98-200 Sieradz

Polecam,bardzo dobry lekarz!Uprzejmy ,kompetentny,życzliwy.Wszystko wytłumaczy bez pośpiechu.Dzięki niemu mam spokój z kamieniem w nerce.
Opinia dodana przez: Pacientka

Kredytowa 11
97-300 Piotrków Trybunalski

Pan doktor bez problemu zdjagnozował moją chorobę(guza pęcherza). byłem załamany, jednak podtrzymał mnie na duchu. nie owijał w bawełnę, powiedział co trzeba zrobić no i jestem zdrowy. bardzo dziękuję mu za uratowanie życia i doceniam jego kompetencję. szczerze polecam

Pracownia Rehabilitacji
Józefa Ignacego Kraszewskiego 1/5
93-161 Łódź

super, ale wiem, że pracuje w Ośrodku onkologii Kopernika a nie w ZK. Długo czekałam, ale wysłuchał, wytłumaczył, jeśli ktoś wie gdzie przyjmuje prywatnie proszę o informację.
Opinia dodana przez: anna

Medeor Plus Szpital Wielospecjalistyczny
ulica Ciesielska 8
91-308 Łódź

Nieczęsto można spotkać lekarza o takim podejściu.
Pan doktor prosi pacjenta do gabinetu z uśmiechem na twarzy co już powoduje, że człowiek staje się zdrowszy i pełen optymizmu. Myślę, że te parę metrów do drzwi i z powrotem robi celowo aby się ruszyć - po prostu dla sportu.
Daje się odczuć, że ma chęci do pracy czego nie można powiedzieć o wielu innych lekarzach.

Pan urolog jest uprzejmy, ...
Opinia dodana przez: Tomek Ł
Leczyłem się u dr Mazura kilka lat. Wspaniały lekarz, kompetentny, bezinteresowny o dużej wiedzy medycznej i kulturze osobistej.
Gdybym wiedział gdzie oprócz Tuszynka przyjmuje w ramach NFZ chętnie skorzystałbym z jego opieki medycznej
Opinia dodana przez: tadeusz