lekarz Zofia Ambroziak

Pediatra

Prawdziwy lekarz z powołania. Diagnozy zawsze trafne, doradzi również poza sprawami zdrowotnymi. Zawsze znajdzie czas i pamieta chyba wszystkich swoich pacjentow, a na pewno bylo ich mnostwo :) Ogromna wiedza i zaangażowanie- polecam w 100%

Ogromna wiedza i zaangażowanie- polecam w 100%

Pani Zofia jest lekarzem całej naszej rodziny od 20 lat. Chociaż bywam u Pani Doktor raz na rok, lub raz na dwa lata (to chyba dobrze że nie choruję zbyt często) zawsze pamięta szczegóły z mojego życia, przeprowadza za każdym razem wywiad by dowiedzieć się o mnie więcej, doradza w sprawach zdrowotnych (co moim zdaniem świadczy o powołaniu i profesjonaliźmie). Nie można również zapomnieć o delikatnych, miłych Paniach pielęgniarkach :) Osobiście polecam Panią Doktor jak i cały ośrodek. Patrycja K.

Patrycja K.

Pani dr,trafnie stawia diagnozy, jest PRAWDZIWYM LEKARZEM - z powołania. NIE BOI SIĘ WYSTAWIAĆ SKIEROWAŃ DO SPECJALISTÓW, w przeciwieństwie do większości lekarzy. Moim zdaniem jest godna zaufania i polecenia. W mojej rodzinie uratowała życie dziecku, bo inny lekarz się nie poznał na wyrostku....

osoba wzbudzająca zaufanie. Jeżeli da skierowanie do jakiegoś specjalisty prosi o telefon co orzekł lekarz. Jedynym minusem jest to że jest jedna poczekalnia i często dzieci zdrowe na szczepienia przebywają z chorymi.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Grójec"?

Trimed Przychodnia Lekarska
Ludowa 5