lekarz Zofia Babińska

Lekarz rodzinny

Panią Doktor, posiada wielką wiedzę. Pełna troski, poświęcenia,zaangażowania i empatii, której tak bardzo brakuje w tych czasach. Moje wyniki i samopoczucie zmieniło się o 180 stopni. To Lekarz Anioł, którego każdemu polecam.

Moje wyniki i samopoczucie zmieniło się o 180 stopni.
To Lekarz Anioł, którego każdemu polecam.

Pani Doktor jest lekarzem z powołania! Zarówno zaangażowanie, jak i wiedza fachowa oraz empatia są na najwyższym poziomie. Oby jak najwięcej takich lekarzy!!!

Oby jak najwięcej takich lekarzy!!!

Witam serdecznie. Pani Doktor Babińska jest moim lekarzem rodzinym od paru lat. To wspaniała lekarka, która umie wysłuchać pacjenta, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje, jest zawsze wyrozumiała, zawsze potrafi dać usmiech pacjentowi. Można przy Pani Doktor się czuć swobodnie i wiedzieć że zawsze pomoże, to bardzo kompetentny lekarz. A co najważniejsze z powołania. Po każdej wizycie obiecywałam sobie, że muszę tu napisać, więc piszę bo takich ludzi - lekarzy, jak Pani Babińska oddanych pacjentom jest bardzo mało. Wiem, gdyż doświadczyłam w moim życiu dużo lekarzy i przez ich lekceważące podejście do pacjenta zraziłam się do nich, ale jak trafiłam do Pani Doktor to uwierzyłam, że są jeszcze lekarze godni zaufania. Piszę tu bo uważam, że na to zasługuje. Ja idąc do jakiegokolwiek lekarza czytam opinie o nim i wiem, że niektórzy też robią to samo, dlatego ten wpis ma utwierdzic was czytających, że Pani Doktor Babińska jest lekarzem godnym polecenia z którego inni lekarze powinni brać przykład i się od niego uczyć. Polecam Panią Doktor wszystkim. Pani Doktor wszystkiego dobrego dla Pani. Ewelina. :)