lekarz Zofia Brylska

1,4

To ma być lekarz?! Siedzi tam jak za karę z łaską odbiera telefon, jak jej mówię co mi dolega to się na mnie wydziera że nie ma teraz sezonu na grype, a człowiek chyba może się źle poczuć każdego dnia i nieważne czy to lato czy zima. Osłabienie organizmu może nastąpić o każdej porze. Zero empatii, współczucia i zero zainteresowania pacjentem !!

LEKARZ? patologia, nie lekarz... czterech liter nie uniesie, a mądra taka, że głupich brakuje. Pseudolekarze w Pyrzycach to zbiorowa pomyłka.

LEKARZ? patologia, nie lekarz...

poprostu idiotka, po konsultacji z innym lekarzem wszystko nie tak i wielkie powiklania , NIGDY WIECEJ DO NIEJ !!!

Pani dr potrafi tylko się nabijać z innych , zawsze gdy do niej poszedłem miała jedna diagnozę nawet nie skierowała mnie do pulmonologa gdy zgłaszałem jej duszności a okazało się że jestem przewlekle chory na astmę nikomu nie polecam jej !!!

kiepski lekarz...jeśli się człowiek zwróci do niej o pomoc to potrafi tylko wyśmiać