Zofia Chrapan-Sikora

Protetyk, Stomatolog

Byłem ostatnio na kontroli u Pani Sikory - zęby naprawiane 12 lat temu nadal nie wymagały interwencji i co wy na to moi mili. Szczerze polecam i dziękuję. ps. jeżeli ktoś myśli, że może wyleczyć wszystkie zęby za 70 to powinien się wybrać do kowala a nie do stomatologa tej klasy. G.

Uważam Panią Sikora za kompetentnego lekarza.Wielokrotnie korzystałam z jej usług, leczenie łącznie z poważniejszym zabiegiem typu usunięcie zęba z rozbudowanym systemem korzeni itd.Zawsze bez problemu, wszystko na czas i na odpowiednim poziomie.Mam takie zaufanie do tej Pani, że wolę przyjechać na wizytę pokonując ponad 140km, niż szukać jakiegoś nowego stomatologa, któremu niekoniecznie będę mogła zaufać. AA

Dramat ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nie zgadzam się z opinią przedmówcy i podziwiam odwagę w podważaniu kompetencji doświadczonego stomatologa. W moim przypadku wszystko przebiegło bezproblemowo i bezboleśnie. Ze swojej strony jak najbardziej polecam! Wiktoria, Poznań.

Nie jestem jedyną osobą, której ta pani zniszczyła zęby. Następnie lekarze z kliniki poprawiali jej błędy, o bólu nie wspomnę. Nie polecam wizyt w tym gabinecie. Wzbudza zaufanie swoim głosem, ale nie dajcie się zwieśc.