lekarz Zofia Cieśla-Szumniak

Cytolog, Ginekolog położnik

Pani doktor była bardzo uprzejma, profesjonalna i odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam

Pani doktor prowadzi mnie od wielu lat, kiedy jestem u niej, nie czuję nawet , że jestem u ginekologa, dziękuje pani za wiedzę, podejście i miłą atmosferę. Życzę wiele zdrowia i radości w życiu osobistym.

Polecam panią doktor ponieważ konkretnie i zrozumiale tłumaczy w czym problem i jak będzie przebiegało leczenie. Jest przy tym bardzo ludzka i sympatyczna.

Polecam panią doktor ponieważ konkretnie i
zrozumiale tłumaczy w czym problem i jak
będzie przebiegało leczenie.
Jest przy tym bardzo ludzka i sympatyczna.

A ja chciałabym podziękować Pani Doktor(bo wcześniej nie miałam okazji-przepraszam) za wspaniale przeprowadzone cesarskie cięcie w szpitalu w Pyskowicach w październiku 2012. Doskonały fachowiec, polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uprzejma, konkretna, dba o pacjentki, rzeczowa, wszystko dokładnie tłumaczy, delikatna podczas padania i zawsze uśmiechnięta. Wizyta u Pani doktor to sama przyjemność.

bardzo dobre podejście, po pierwsze stara się nie szkodzić, leczenie zaczyna od najbardziej nieszkodliwych metod, wyrozumiała, słucha i zawsze próbuje znaleźć rozwiązanie. Otwarta na sugestie pacjentów. Niestety ciężko się do Niej dostać, a ośrodek, w którym przyjmuje raz w tygodniu nie posiada podstawowych sprzętów. ale to już nie jej wina.

Beznadziejna lekarka, a diagnozy stawiane przez Pania dokotor nie maja pokrycia ze stanem faktycznym.

Pani doktor prowadzi moja pierwsza ciażę, z która od poczatku mam problemy.. jestem bardzo zadowolona ;) tak jak poprzedniczka nizej pisala ze sprzet nie jest najlepszy, zgadzam się, co nie zmienia faktu ze mimo tego Pani doktor potrafi na tak starym sprzecie dostrzec najmniejsze szczegoły ktore ja niepokoja. lekarka tłumaczy wszystko na spokojnie, zawsze mozna zadac jej tyle pytan ile sie chce i zawsze otrzyma sie na nie odpowiedz dokladnie. wiec ja z czystym sumieniem mogę ja polecic

Lekarz budzący duże zaufanie przyznam szczerze pierwszy raz spotkałam lekarza który ma tak dobre podejście do pacjenta i w sposób fachowy i zrozumiały tłumaczy na czym polega problem medyczny Gorąco polecam

Jestem raczej rozczarowana, wizyta droga, sprzęt nie najnowszy (w Corporze), wizyta zbyt szybka, na wizytę z NFZ nie bardzo można liczyć. Jedyne co przemawia na tak, to szpital w Pyskowicach. Dla porównania Dr Strzałkowski bierze tyle samo, a sprzęt i gabinet nowoczesne, podejście rewelacyjne, jedyny minus - szpital w Strzelcach. To moja szczera opinia, ale każda musi wybrać sama.