lekarz Zofia Czyżewska-Anioł

Laryngolog

1,7
1,7
1,6

Ta doktorka dziś mnie zwyzywala i obraziła, przyszłam z nieżytem gardła ,bez pytania zaczeła wkladać mi jakies metalowe przedmioty do ust, raniąc podniebienie powodując odruchy wymiotne, rękawiczek nie zmieniła po poprzednim pacjencie, chcę napisać skargę na pytanie o leczenie zaczeła mi ubliżać po czym wyprosiła z gabinetu, okazało się że jest grubo po 70 . Jesli ktoś również czuje się pokrzywdzony proszę pisać na meila apap@gg.pl

Ta pani to kompletna porażka ! Jestem osobą niedosłyszącą od wielu lat. Udałem się do tej pani z prośbą o przepisanie wniosków na aparat słuchowy. Bez żadnego pytania i uzgodnienia chciała mi zrobić płukanie uszu. Nic sobie nie da powiedzieć, nie wolno się odzywać. Nie pomogła informacja, że zaraz muszę wracać do pracy i że nie po to przyszedłem. Metody leczenia stosuje z lat 50 jakby czas dla niej się zatrzymał. Chamskie zachowanie w stosunku do mnie, krzyki, jednym słowem całkowity brak profesjonalizmu. Nikomu nie polecam. Współczuję pani rejestratorce tam pracującej.

Lekarka która wogóle nie powinna leczyć bo żle to robi , nie dopuści pacjenta do słowa , a kase bierze , pomimo ze leczenie nie przynosi sukcesów . Odradzam i współczuje pielęgniarce co na codzień z nią pracuje w poradni w Zabrzu na Wolności .

Pani Czyżewska-Anioł należy to tego typu lekarzy, z którymi bardzo trudno się rozmawia, gdyż po prostu nie słucha pacjenta. Nie jest w stanie oderwać się od jakiejkolwiek czynności, aby nie wybić się z toku myślenia (co ją bardzo irytuje). Udało mi się powiedzieć ze dwa zdania, a potem musiałem już siedzieć cicho. Po kilku wizytach odważyłem się zapytać o przyczynę mojej choroby (przewlekły nieżyt nosa), szczególnie że zastosowanie leczenie nie przyniosło efektu. Usłyszałem coś czego nigdy nie powinien powiedzieć żaden lekarz: "że od wiedzy to jest internet"... Wnioski wyciągnijcie sami...

Pani doktor chyba nie słucha jak się opisuje objawy, bo z uporem próbuje przeforsować swoją teorię iż boli to i to. Miałam zapalenie ucha zewn., konieczne było płukanie ucha lecz nie doczekałam się tego, dostałam za to końskie dawki leków, maści które nie byłam w stanie zaaplikować. Na dodatek za każdą (nawet 5 minutową) wizytę płaci się ok. 100 złotych. Efekt wizyty u tej Pani doktor to powikłania po chorobie i chudszy portfel. Dla chętnych takich wrażeń polecam tą lekarkę ;)

Zdecydowanie nie zgadzam się z przedmówcą. Po wielu wizytach - mając ciągle te same problemy z zatokami ledwo udało mi się nakłonić Panią Doktor na prześwietlenie zatok, po wykonaniu którego stwierdziła, że wszystko jest ok. Problemy nie ustąpiły, wybrałem innego lekarza, który od razu zlecił nowoczesną metodę diagnozy - tomografię komputerową. Okazało się po niej, że mam zaawansowane zmiany w zatokach - gdyby wcześniej zrobić TK, może udałoby się ich uniknąć. Nie polecam! Osoba ta w ogóle nie słuchała co do niej mówię; mówiłem o zatokach, a ona pytała czy ...

Osoba ta w ogóle nie słuchała co do niej mówię; mówiłem o zatokach, a ona pytała czy smarowałem ucho maścią (pomyliła problemy różnych pacjentów).

Pani Doktor jest starszą już osobą z dużym doświadczeniem. Swoją pracę wykonuje z dużym zaangażowaniem. Do problemu podchodzi rzeczowo i konkretnie. Wizyty są zaróno prywatne jak i z NFZ - pod warunkiem, że ma się skierowanie. Na termin czeka się zazwyczaj kilka dni. Polecam i serdecznie pozdrawiam. Krystyna.