dr Zofia Dałek-Prokopowicz

1,7
1,9
1,7

Nie polecam nikomu. Za każdym razem przepisuje leki na jedno. Nie ważne że ból głowy czy brzucha, przeziębienie. Nie miła, nie przebada pacjenta, nie kieruje na badania dodatkowe.... ŻAL... Każdy lekarz powinien się kształcić na bieżąco a nie tylko studia i nic więcej.

Tragedia!!!NIE POTRAFI LECZYC CIAGLA ZLA DIAGNOZA!SZKODA SLOW!PANI"DOKTOR"NIE POTRAFI WYPISAC ANI BADAN ANI SKIEROWAN!KIERUJE MNIE DO LEKARZY PRYWATNYCH ZEBY MI BADANIA POROBILI!BYLAM Z SYNEM NA WIZYCIE U NIEJ KONTROLNEJ PO ANTYBIOTYKU A ONA STWIERDZA ZE DZIECKO JEST ZDROWE A NA 2 DZIEN ZAPALENIE PLUC!!!I JESZCZE MA CZELNOSC BYC NADAL BEZCZELNA I ODMAWIAC UDZIELENIA POMOCY!!!ABY ZASIADAC NA TYM STANOWISKU TRZEBA CIAGLE SIE KRZTALCIC I ZDOBYWAC WIEDZE!A CO TU PISAC JAK PANI DALEK NIE POTRAFI DIAGNOZY POSTAWIC TWIERDZI ZE SWOJE DZIECKO LECZYLA BY INACZEJ!OTO PIEKNE PODEJSCIE DO PACJETA!TYLE Z NIA PRZEZYLAM ZE PRZYCHODNIE ZMIENIAM!!!

Bardzo miła i uprzejma Pani Doktor.Jestem jej pacjentką od około 15 lat. Ostatnio byłam z moim 6 miesięcznym synkiem i jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty.Czekam teraz na efekty leczenia.

niedostepna,nieuprzejma,malo zainteresowana problemami pacjenta

niedostepna,nieuprzejma,malo zainteresowana problemami pacjenta

Nie polecam!!! Na wizycie Pani Doktor nie dość, ze mnie w ogóle nie przebadała to zleciła w ciemno antybiotyk. Poprosiłam o skierowanie na badanie, którego oczywiście nie dostałam, zrobiłam więc prywatnie (koszt 20zł) i okazało sie, ze antybiotyk byłby zbyteczny.

Nie polecam!!!

Zdecydowanie nie polecam .Przykra, odpychająca a skierowanie dostać graniczy z cudem.Nie nie i jeszcze raz NIEEEE

Bardzo niemiła ,odpychająca i zdecydowanie NIE POLECAM

Bardzo niemiła ,odpychająca i zdecydowanie NIE POLECAM