dr Zofia Delewska

Czy pani Doktor dobrze rozpoznaje płeć? Bo najpierw miałam mieć dziewczynkę a teraz ze chłopca ? Opiszcie jak u was było

Pani Doktor z dużym doświadczeniem i rewelacyjnym indywidualnym podejściem do każdej pacjentki kompletnie nic nie mogę jej zarzucić z pewnością godna polecenia.

Dr. prowadzi moją ciąże. Jestem w 8 miesiącu i jestem zadowolona. Może troszkę dużo za wizytę kasuje (bo troche mnie serce boli kiedy mam dać 100zł co miesiąc) ale są ginekolodzy którzy cenią sobie wyżej swoje wizyty i porady. Dzidzia jest tego warta i nie żałuje jej ;). Mogę śmiało polecić Dr. Delewską

Uciekajcie od tej kobiety, póki czas. Tragedia !!

Uciekajcie od tej kobiety, póki czas. Tragedia !!

CHODZIŁAM DO PANI DOKTOR W OSTATNIEJ CIĄŻY, BARDZO UPRZEJMA, MIŁA.POLECI CO TRZEBA I NIE OWIJA W BAWEŁNĘ.BARDZO DOSTEPNA I W SZPITALU NA SALI CIĘ POZNAJE,ZAGADA, A NIE UNIKA SPOJRZENIA.

Dr uratowała moją ciążę, także po porodzie mogłabym przyjść bez zapisania, gdy się coś działo i nigdy nie odprawiła mnie z kwitkiem. Jest bardzo dobrym lekarzem i ma ludzkie podejście.

zbyt malo pyta o pytania intymne i jakos niezauwazylam checi do leczenia.

zbyt malo pyta o pytania intymne i jakos niezauwazylam checi do leczenia.

Bardzo dobra ginekolog z czystym sercem polecam.

Bardzo dobra ginekolog z czystym sercem polecam.

DOSKONAŁY FACHOWIEC!PANI DR. PO DIAGNOZIE URATOWAŁA MI ŻYCIE!PRZYŚPIESZYŁA WSZYSTKIE BADANIA, ZAŁATWIŁA SZYBKIE TERMINY.JESTEM JEJ PACJENTKĄ OD 15 LAT I TRUDNO BY MI BYŁO IŚĆ DO INNEGO LEKARZA!!!NAPRAWDĘ POLECAM!!!