dr n. med. Zofia Dzielińska

Kardiolog

Lekarz o wybitnych zdolnościach medycznych.Pani dr.Zofia Dzielińska prowadzi mnie od ponad 10 lat jest opiekuńcza, wiarygodna - lekarz o wysokiej kulturze zawodowej.

A najważniejsze , że jest skuteczna!!! Mam lat 72, lista moich schorzeń jest bardzo długa, przede wszystkim serce (choroba wieńcowa, nadkomorowe zabużenia rytmu serca, nadciśnienie tętnicze i sam już nie wiem co więcej), cukrzyca insulinoniezależna. Leczę się u dr Dzielińskiej od co najmniej 15 lat, i dzięki niej nie mam z sercem kłopotów, a było już bardzo źle.

bardzo dobry lekarz! zna się na rzeczy nie zbywa pacjenta,wszystko dokładnie wyjaśnia, no niestety jest wizyta droga ale ...szczerze polecam

Mam 82 lata i od lat lecze sie na chorobe wiencowa. Dr Dzielinska nie wzbudziła mojego zaufania. Wydala mi sie ironiczna i zbyt pewna siebie, chociaz nie twierdze, ze nie kompetentna.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Warszawa"?

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46