dr n. med. Zofia Fischer

2,5
2,5

Moja dziewczyna miała bóle brzucha, wysłałem ja pogotowie wysłali ja do domu ponieważ miała podobno bolesny okres, dwie godz później wysłałem już ja do niej. Została już w klinice. Naszczeście był czas ale zapalenie otrzewnej i narządów rodnych było. Dziękuje jej bardzo za to

na pierwszej wizycie miła,jak sie od niej coś chce to juz robi problemy, badanie u niej jest bolesne, wizyty co 2 tygodnie czasem czestrze. mowi , ze powinnam lezec, ale na wizyty trzeba jakoś pojechac, na wejscie trzeba czekac, nie ma jak na ustalona godzine. w rejestracji burdel. za wizyte sie płaci 100, ale dodatkowo wchodzi badanie przez nia i usg i badanie nt i inne.(oczywiscie nie na kazdej wizycie, ale za kazde dodatkowe sie placi) ogolnie po stwierdzeniu ciazy powinna zbadac pacjentke, dodatkowo zważyć izmierzyć cisnienie. ja to mialam ...

ogolnie po stwierdzeniu ciazy powinna zbadac pacjentke, dodatkowo zważyć izmierzyć cisnienie. ja to mialam dopiero na czwartej wizycie.
naprawde nie polecam tej lekarki.