dr n. med. Zofia Gurdziel

Alergolog dziecięcy

Lekarz kompetentny ale wizyta odbywa sie hurtowo i o wszystko trzeba pytac i wyciągać z lekarza

Jeżdżę z moim synem do Pani Doktor i jestem zadowolona,stara się wytłumaczyć wszystko kompetentnie i jest miła,pyta także czy leki pomagają jak dziecko się czuje także polecałabym tego lekarza jeśli ktoś ma dziecko alergika.

do Pani doktor chodzę od 5 lat najpierw ze starszą córką teraz z młodszą. dzięki leczeniu starszej u Pani doktor jej problemy zdrowotne praktycznie zniknęły. ważna jest systematyczność wizyt i sumienność w wykonywaniu zaleceń lekarza sam lekarz nie jest szamanem nie uleczy dziecka podczas wizyty. polecam Panią doktor w 100% przez te 5lat ani jeden raz nie zapisywała córce antybiotyku( w przeciwieństwie dolekarza ogólnego który zapisywał jej antybiotyki przez pół roku zamiast skierować do specjalisty)pani doktor potrafi wszystko wytłumaczyć nawet w te 10 minut;)nic dziwnego że na wizytę refundowaną trzeba czekać 2 miesiące!

Zdecydowanie nie polecam tej lekarki odebrałam wrażenie że traktuje swoich pacjentów jakby każdy chorował na to samo więc nie ma sensu zagłębiać w informacje o danym pacjencie . po za tym to z tego co zdążyłam ogarnąć na poczekalni to ma poumawianych pacjentów co 10 min i rzeczywiście tyle czasu spędza z pacjentem albo krócej. my byliśmy wogóle pierwszy raz u alergologa i spodziewałam sie wyjasnienia co to za choroba jak mam postępować z moim dzieckiem żeby jej nie narażać a tym czasem nic się nie dowiedziałam. przepisała nam maść i zyrtec oraz mleko bebilin pepti z tym że zlecenia na to mleko dla mojego lekarza rodzinnego już nie dała a inaczej mój lekarz nie może mi wypisać tego ze zniżką tylko płatne 100% niewiedziała? zapomniała? czy zrobiła to celowo żeby jeszcze do niej wrócić?
generalnie ja nie polecam tej lekarki !

Lekarka godna polecenia. Antybiotyki od pediatry nie skutkowały. U P. Gurdziel leczenie odbywało się bez antybiotyków i przynosiło rezultaty.

Ma profesjonalne podejscie do pacjenta.NIE IMPROWIZUJE TYLKO NAPRAWDĘ LECZY!

Ma profesjonalne podejscie do pacjenta.NIE IMPROWIZUJE TYLKO NAPRAWDĘ LECZY!

Dziwne że są do tej Pani wolne terminy a kobieta jest bardzo profesjonalna.

Dziwne że są do tej Pani wolne terminy a kobieta jest bardzo profesjonalna.