dr Zofia Hadrzyńska-Trzebuchowska

Neonatolog, Pediatra

Cierpliwa, kompetentną i nietuzinkowa w dzisiejszych czasach. Nie dała się omamić koncernom farmaceutycznym.

Najważniejsze- kompetentna. Bardzo ważne- cierpliwa, z podejściem do dzieci, tłumaczy wszystko, co może być dla rodzica niezrozumiałe, poświęca dziecku i rodzicom tyle czasu, ile potrzeba. Nigdy nie okazuje irytacji i zniecierpliwienia. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego pediatry dla swojego dziecka, szkoda tylko, że nie przyjmuje również dorosłych.

Bardzo dobry lekarz. Kompetentan. Wyjaśnia wszelkie niejasności. u niej wizyta trwa tyle ile potrzeba a nie jak nakazuje grafik tj. 15 minut.

Wspaniały oddany lekarz , który zawsze przyjmie chore dziecko. Zawsze wyczerpująco i bez cienia zniecierpliwienia odpowie na wszystkie dręczące rodzica pytania.

Wspaniały oddany lekarz , który zawsze przyjmie chore dziecko.

super lekarz zawsze ma czas aby wytłumaczyć niejasności, poradzić

super lekarz zawsze ma czas aby wytłumaczyć niejasności, poradzić

Polecam Panią doktor !!!Jest bardzo miła ,kompetentna ,chętnie i wyczerpująco odpowiada na każde pytanie!!!w stosunku do dziecka bardzo cierpliwa ,spokojna ,wzbudza zaufanie ,życzliwa. POLECAM

POLECAM