Bardzo dobry lekarz, jeśli ie jest pewna wystawia skierownie na badania. Bardzo polecam pomogła mi i mojej rodzinie już nie jeden raz na pewno nie przepisuje antybiotyków zapobiegawczo tylko gdy ma ku temu podstawy. Interesuje się losem pacjenta.

Przychodzi sie z chorym dzieckiem to Pani doktor wymyśla ciezkie choroby, ktorych nie jest pewna "bo nie zna historii leczenia", serwuje antybiotyki o szerokim spektrum działania, bo jak nie wiadomo na co dziecko jest chore to dać antybiotyk o szerokim spektrum moze zadziala. Tragedia, potem po takiej kuracji antybiotykiem - byle wietrzyk i choroba, bo organizm jest juz tak wyjalowiony ze nie ma jak walczyc. Zdecydowanie nie polecam, brak diagnozy i serwowanie antybiotyków, lek na wszystko.

Bardzo dobra Pani pediatra, z doświadczeniem, ostrożna, nie szczędzi skierowań i dokłądnych badań, poważnie podchodzi do problemu.