lekarz Zofia Kastelik

Bardzo , bardzo miła, uprzejma .. Jednym słowem Najlepsza !! Polecam ;)

Bardzo , bardzo miła, uprzejma .. Jednym słowem Najlepsza !! Polecam ;)

Przede wszystkim bardzo sympatyczna i kompetentna Pani Doktor potrafi doradzić w trudnej sytuacji, a ponadto (choć to oczywiście nie jest najważniejsze) swietnie podchodzi do pacjentek wprowadza dobrą atmosferę. Każda moja wizyta była wyjątkowo szczegółowa i precyzyjna. Polecam, zwłaszcza jako lekarza na pierwszą w życiu wizytę !

Niedelikatna przy badaniu. Niekompetentna. Opinie na temat stanu zdrowia są niejednoznaczne.

Niedelikatna przy badaniu.
Niekompetentna. Opinie na temat stanu zdrowia są niejednoznaczne.

naprawde szczerze polecam, Pani Doktor nie tylko wzbudza zaufanie ale również bardzo dokładnie tłumaczy chorobe i metody leczenia.... z początku chodziłam na wizyty prywatnie a poźniej na kase chorych i obydwie rodzaje wizyt odbyły się z pełnym profesjonalizmem, polecam

Jeszcze nigdy żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu.Czułam,że mogę się o wszystko zapytać i uzyskiwałam pełną informację.Serdecznie i gorąco polecam Panią doktor.

Pani ginekolog bardzo miła, uprzejma. Jednak kiedy chodzi o poważniejsze choroby nie potrafi trafnie zdiagnolizować.

fachowa pomoc w zakresie prowadzenia w okresie ciąży oraz połogu. Miła i uprzejma lekarz

fachowa pomoc w zakresie prowadzenia w okresie ciąży oraz połogu.
Miła i uprzejma lekarz