Zofia Kazibutowska

Neurolog

jedyna lekarka, która po 10 latach potrafiła zdiagnozować i wyleczyć moją chorobę

Pani prof Kazibutowska to wybitny neurolog z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Polecam !!!

Dzięki niej żyję, choć inni lekarze liczyli mi już dni... Tylko tyle, albo aż tyle. Dziękuję.

Mimo wizyt u wielu neurologów tylko prof. Kazibutowska rozpoznała chorobę i mnie wyleczyła. Straciłam wszystkie umiejętności intelektualne (nie pisałam, nie mówiłam, brak pamięci, itp.)Dzis jak widać jest zupełnie odwrotnie. DZiękuję losowi że wskazał mi drogę do NIej.

jest bardzo dobrym specjalistą o dużej wiedzy i intuicji medycznej

jest bardzo dobrym specjalistą o dużej wiedzy i intuicji medycznej

Napiszę krótko: dla mnie życie skończyło się kiedyś a ona wskrzesiła mnie na nowo. Jeśli jesteś na krawędzi i nie wiesz czego się chwycić - umów się na wizytę do Prof. Kazibutowskiej, mam nadzieję, że pomoże tak jak mnie. Witaj życie, nowe życie!

odwiedziłem wielu neurologów z mieszanymi uczuciami, jednak kompetencje pani dr. Kazibutowskiej nie podlegają dyskusji. gorąco polecam

Wiele zawdzięczam prof. Kazibutowskiej. Podczas, gdy inni lekarze załamywali ręcę, profesor znalazła odpowiednią metodę leczenia i bardzzo mi pomogła.

Jest lekarzem wybitnym!Ma ogromną wiedzę, doświadczenie i mimo ,ze moze czasem stwarzac pozory zdystansowania do pacjenta (nie lubi np. gadulstwa ;)potrafi wyprosic z gabinetu... ) to jest perfekcyjna i wzbudza zaufanie. To lekarz do ktorego się chodzi w sytuacji ,kiedy żaden inny nie daje sobie z chorobą rady... Życzę Jej zdrowia i dlugich jeszcze lat pracy! Pomyślności Pani Profesor!