Zofia Kazibutowska

Neurolog

witam, pod jakim numerem można się skontaktować z panią doktor? próbuję dzwonić od kilkunastu dni pod podany numer jednak nikt nie odbiera

witam,

Zna ktoś może numer kontaktowy do gabinetu Pani Doktor?? Numer (032)252-62-96 nie odpowiada.. kiedy dzwonie nigdy nikt nie odbiera, a potrzebuję pilnie skontaktować się Panią Doktor. Proszę o pomoc. Serdecznie dziękuję

super lekarz pomógł mi gdy miałem rwe kulszowąś

super lekarz pomógł mi gdy miałem rwe kulszowąś

Polecam Panią profesor z całego serca!Jej samej życzę wszystkiego Najlepszego i dziękuje.

Pani Kazibutowska jest wybitną specjalistką. Jest najlepsza.

Pani Kazibutowska jest wybitną specjalistką. Jest najlepsza.

pani profesor jako jedyna z wszystkich lekarzy do których chodziłam wykryła moją chorobę,trwało to zaledwie 3 dni.

Przyjeżdżam do Pani prof. ponad 300 km. przez ponad 20 lat leczyłam sie u różnych specjalistów-neurologów.Dopiero Pani Kazibutowska postawiła już za pierwszym razem prawidłową diagnozę , dobrała odpowiednie leki, wyciągneła mnie z padaczki z atakami co 3-4 tygodnie. Ataków nie mam od 6 miesięcy. Dużo zdrowia Pani Profesor.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo kompetentna osoba. Godna polecenia.

Pomimo nieprzyjemnych komplikacji,ktore wstrząsneły moim życiem JESTEM ZADOWOLONA.Bo nawet najlepszemu specjaliście zdarzają się pomyłki.

Cóż, ja wrzucę mały kamyczek do ogródka. Pani profesor, niestety, nie znalazła przyczyny mojej choroby mimo, że postawiła osiem diagnoz. Fakt, że na moje nieśmiałe sugestie, bez wahania zlecała przeróżne badania, nie odmawiając mi pomocy. Fakt nr dwa: jest wyważona, kompetentna i obdarzona rzadką juz teraz intuicją lekarską. Nadal mam nadzieje, że się wyleczę, choć przyczyna mojej choroby juz na zawsze będzie nieznana...