lek. med. Zofia Kijas-Kur

Dermatolog

Najlepszy lekarz u jakiego byłem. Życzę sobie aby wszyscy inni lekarze uczyli się od Pani doktor podejścia do pacjenta i przede wszystkim empatii. Diagnoza od razu trafna i już po pierwszym zastosowaniu przepisanych leków choroba ustąpiła. Rozmowa z Panią doktor uspokoiła mnie. W tym zagonionym świecie dawno nie spotkałem lekarza który potrafi wysłuchać pacjenta, poświęcić czas i porozmawiać.

Polecam! Takiego lekarza z pasją, duszą i wiedzą dawno nie spotkałam. Byłam u Pani doktor w przychodni w ramach nfz i zostałam całkowicie zaskoczona. Pani doktor poświęciła mnóstwo czasu na wytłumaczenie mi mojej choroby oraz sposobu leczenia. Przepisała leki po których choroba natychmiast ustąpiła. Jestem pod wrażeniem wiedzy jaką posiada Pani doktory i mogę z czystym sumieniem polecić tak świetnego lekarza.

Najbardziej profesjonalny lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam. Po wielu wizytach u innych lekarzy, którzy nie potrafili mi pomóc, Pani Doktor postawiła trafną diagnozę i wyleczyła mnie z choroby z którą zmagałam się od kilku miesięcy. Pani Doktor jest bardzo miłą i uprzejmą osobą. Poczułam że mogę jej zaufać i pomimo ze była to wizyta w przychodni poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam. Jestem bardzo zadowolona że trafiłam do Pani Doktor. Dziękuję że są jeszcze lekarze z powołania i z ogromną wiedzą tacy jak Pani Doktor. Polecam.

Lecze sie na przewlekłe schorzenie tj łojotokowe zapalenie skóry. U pani doktor byłam drugi raz i tutaj usłyszałam od niej " ja też byłam kiedyś piekna i zdrowa a teraz nie jestem, chyba czas nauczyc się z tym żyć", mysle ze tego nie trzeba komentować. w mojej opini pani doktor jest niekompetentna i sprawia wrażenie ze siedzi w przychodni za kare. Jestem ciekawa czy jakbym poszła do pani dr prywatnie czy również uraczyłaby mnie taką poradą? Brak słów radze omijać szerokim łukiem tego znachora.

Wizyta u tej osoby (nfz) była najgroszą konsultacją lekarską jaką miałem w całym swoim życiu. Ta pani nigdy nie powinna zostać lekarzem. Całkowicie arogancka, bezczelna i niekompetentna. Opowiadając co mi dolega i wskazując miejsca w ogóle ani na nie ani na mnie nie spojrzała, tylko notowała coś cały czas w kartotece. A z każdym moim słowem twierdziła, że nic się nie da z tym zrobić, dając mi, a nawet rzekłbym rzucając z łaską na biurko, ulotki reklamowe z kremami jednej z firm. Poza tym zwracała się do mnie z pogardą, mówiąc mi PER TY, sugerując, że mam problemy...ale ze sobą!!! Nigdy wcześniej się z takim czymś nie spotkałem. Na potwierdzenie powyższego dodam, że osoba z mojej bliskiej rodziny również była u tego "lekarza" i również została potraktowana w podobny arogancki sposób i odprawiona z ulotkami reklamowymi do poczytania! Szczerze odradzam wszystkim jakiekolwiek konsultacje z tą osobą, o ile chcecie zaoszczędzić trochę czasu i nerwów.

Pani ordynator nie ma wogóle pojęcia o swej pracy, 0 tłumaczenia tylko zbywanie pacjenta itd, przepisuje leki których od 2 lat nie ma w hurtowniach !!! Zdecydowanie nie polecam szpitala w którym pracuje !! Szpital miejski w Sosnowcu-Zagórze.

Bardzo słaby lekarz to mało powiedziane!! Diagnozy nietrafne, niezbyt sympatyczna osoba. Mam wrażenie że dostaje obrzydzenia na widok dolegliwości pacjenta. Być może jak się idzie prywatnie i płaci za wizytę to jest ok ale na kasę chorych to stara się tylko pozbyć pacjenta.

W Boże Narodzenie dopadła mnie ostra reakcja alergiczna. W pierwszy dzień po świętach w panice szukałem dermatologa ale nigdzie akurat żaden nie przyjmował prywatnie. W internecie znalazłem jedynie numer do pani doktor Kijas. Pojechałem i jestem bardzo zadowolony. Ciepła, sympatyczna, otwarta osoba, wszystko mi wytłumaczyła, czułem się jak u znajomej a nie obcego lekarza. Mam jeszcze mniej pilne problemy dermatologiczne i też się do niej zwrócę o pomoc. Wolę zapłacić i być traktowany tak dobrze niż czekać tygodniami do kogoś innego.

Jest bardzo kompetentną i miłą osobą. Podchodzi do każdego przypadku indywidualnie. Ma dobre podejście do dzieci. Byłam bardzo zadowolona z wizyty i leczenia. Odwiedziłam wielu lekarzy lecz tylko Pani Doktor mi pomogła. Osoba godna polecenia.