dr n. med. Zofia Kopeć

Pani doktor doskonała pod każdym względem. Chodziłam z córką przez 3 lata i nie było sytuacji żeby Pani doktor nie pomogła. Kobieta zna się na rzeczy, jest konkretna, uprzejma i wie co robi. Z powodu przeprowadzki bardzo żałuję, że nie mogę dłużej korzystać z pomocy tego lekarza. Polecam tą Panią doktor wszystkim, którzy szukają dobrego pediatry. Pozdrawiam Kasia.

Polecam tą Panią doktor wszystkim, którzy szukają dobrego pediatry.

Pozdrawiam Kasia.

UFAM PANI DOKTOR,MA DUŻĄ WIEDZĘ,PRAKTYKĘ.ZAWSZE POŚWIĘCA MOIM DZIECIOM(3)TYLE CZASU,ABY JE DOKŁADNIE ZBADAĆ,CENI WYWIAD Z RODZICEM-BO TO RODZIC JEST 24GODZINY Z DZIECKIEM I JE OBSERWUJE.POLECAM BARDZO PANIĄ DOKTOR.NIGDY NAS NIE ZAWIODŁA,DIAGNOZY I DOBÓR LEKÓW-100%TRAFNE

super pediatra! kompetentna, uprzejma osoba poswiecajacego nalezyty pacjentowi czas

Bardzo pozytywnie oceniam wizyty u Pani Doktor

Bardzo pozytywnie oceniam wizyty u Pani Doktor

PANI DOKTOR REWELACJA,Z SERCEM DO PACJENTA.

PANI DOKTOR REWELACJA,Z SERCEM DO PACJENTA.

Zdecydowanie godna polecenia. Leczy moje dzieci od urodzenia (16 lat) Bada bardzo dokładnie, zawsze wydaje trafne diagnozy. Jako pierwsza, wykryła u mojego dziecka w wieku niespełna 2 lat cechy ze spektrum autyzmu i pokierowała mnie na dalsze badania.Bardzo dziękuję Pani Doktor, dzięki szybko podjętym krokom moje dziecko zaczęło mówić i jest na dobrej drodze do wyleczenia.

Jestem jak najbardziej na tak! Dr Zofia Kopec zawsze wszystko spokojnie tlumaczy, wzbudza zaufanie, ma swietne podejscie do dziecka. Mojego synka zawsze bada bardzo dokladnie, prawie ze neurologicznie. Sprawdza rozwoj i tlumaczy duzo. Zdecydowanie na tak!

Doktor leczy mnie od 18 lat (czyli od urodzenia). Pełen profesjonalizm! Serdecznie polecam ;)

TO NAJWSPANIALSZ PANI DOKTOR DLA DZIECI,MOICH TROJE "WYCHOWUJE" RAZEM ZE MNĄ OD URODZENIA,NIGDY NAS NIE ZAWIODŁA,ZAWSZE TRAFNA DIAGNOZA I DOBÓR LEKÓW,ANTYBIOTYK-TO OSTATECZNOŚĆ.MAMY PEŁNE ZAUFANIE.DZIĘKUJEMY,ŻE JEST I SŁUŻY POMOCĄ.DZIECI JĄ KOHAJĄ,NAPRAWDĘ POLECAMY.

Wspaniały lekarz, fantastyczny kontakt z dzieckiem, dziecko sie nie boi, zdobywa zufanie bez problemu. Dr Kopeć wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. Osobiście czuje się spokojna o zdrowie mojego dziecko wiedząć, że mamy taką Pania doktor.