lekarz Zofia Kosińska-Kornacka

Neurolog

2,9
2,7

POLECAM naprawdę godna polecenia pani doktor Zofia Kosińska jest bardzo sympatyczną lekarką dokładnie wysłucha pacjenta stawia trafne diagnozy kieruje na odpowiednie badania jestem bardzo zadowolona z leczenia u pani doktor i na pewno będę kontynuowała wizyty po prostu jest wspaniałą specjalistką w swojej dziedzinie

Byłam u Pani doktor w Gdyni w Lux Medzie, nie znałam jej wcześniej, polegałam jedynie na opiniach w internecie. Już po pierwszej wizycie Pani doktor zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Niezwykle miła, cierpliwa i dokładana. Zanim podejmie się leczenia, kieruje na potrzebne badania dopiero później podejmuje się leczenia. Doradzi, wytłumaczy, wysłucha i poświęci tyle czasu ile wymaga tego wizyta. Indywidualne podejście do pasjenta, z poczuciem humoru i pozytywnym nastawieniem. Serdecznie polecam !

stare, wredne, a przede wszystkim NADĄSANE babsko, nieświadome chyba opinii jaką posiada wśród pacjentów. ignorancja na najwyższym poziomie i maksymalna nieczułość. odradzam.

Jestem pacjentką pani doktor od 2.lat, została mi polecona jako dobra specjalistka i rzeczywiście za taką ją uważam. Dokładnie słucha pacjenta, naprawdę stara się pomóc. Do tego sympatyczna, uśmiechnięta. Do tych, którzy narzekają na nieuprzejmosć- Czy czasem od naszego stosunku do lekarza nie zależy ich podejście do nas?

Byłam wielokrotnie u tej doktor. Nie potrafiła mi pomóc ale jak stwierdziła powinnam być dobrej myśli i pójść do lekarza psychiatry. Mam problemy zdrowotne typu: zawroty czasowe głowy - zwłaszcza leżąc(śpię czasami prawie na siedząco), bóle głowy, problemy ze wzrokiem, drętwieją mi ręce, czasami mam problemy z chodzeniem (potykam się, problemy coraz większe ze skupieniem się itd. Wszystko zaczęło się ponad 10lat temu. A usłyszałam że taki mój urok (usłyszałam cały 15minutowy wykład że taki mój urok)A mój stan się nie poprawił za to ciągle się pogarsza dochodzą nowe problemy. ŻENADA - omijajcie szerokim łukiem kogoś takiego!

NIGDY WIĘCEJ DO CZYNIENIA Z TĄ PANIĄ!!! PORAŻKA. STRATA CZASU I ZDROWIA. NIE POLECAM!!! ZA TO ŁADNIE PISZE...

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Poświęca dużo czasu, i fachowo tłumaczy problem. Nie wacha sie wypisywac skierowania na dalsze badania.

Ten lekarz to PORAŻKA!!!Ludzie szczerze odradzam jakiekolwiek wizyty u tej pani doktor.Mając wszystkie możliwe badania(RTG,USG,Rezonans magnetyczny itd.)skierowała mnie z powrotem do lekarza ogólnego(pierwszego kontaktu) twierdząc że że wszystko ze mną jest w porządku!Ten lekarz nie ma pojęcia o leczeniu mimo sędziwego wieku(doświadczenia?)Co roku młodzi i zdolni lekarze kończą Akademie Medyczne - zróbmy dla nich miejsce.Pani doktor z tej przychodni przynosi wstyd całej Jagielońskiej.

Byłam już kilka razy u Pani Kosińskiej i jestem bardzo zadowolona z podejścia do mnie - pacjenta. Najpierw badania, potem diagnoza, czego więcej oczekiwać od lekarza?

Najgorszy lekarz z jakim do tej pory miałam styczność. Nieprofesjonalne i nierzetelne podejście do pracy i pacjenta. Choć jeśli chodzi o pacjenta, podejście jest wręcz olewcze. Pani dr potraktowała mnie dosłownie jak "śmiecia". Nie będę rozwijać tematu, bo musiałabym użyć wielu nieprzyjemnych i niecenzuralnych słów. Nie jestem osobą, którą łatwo jest wyprowadzić z równowagi, ale jeśli chodzi o tego lekarza, to zgadzam się z niepochlebnymi komentarzami innych użytkowników portalu i SZCZERZE NIE POLECAM tej pani.