dr Zofia Leś-Zaczyńska

Dermatolog

Nie polecam. Wprawdzie diagnoza trafna, ale nie bylo to trudne nawet dla laika, zwlaszcza w dobie internetu. Niezbyt przyjemna. Nie daje dojsc do slowa. Pacjenta traktuje zdawkowo i przedmiotowo. Wyczuwa sie lekcewazenie pacjenta. Odnosi sie wrazenie, że chcialaby juz wyprosic go z gabinetu. Nie czulam sie wazna jako pacjent. Bylam co najmniej zdegustowana. Ja nie polecam

Nie polecam próbowała naciągnąć mnie na wizytę prywatną niezachowywała się profesjonalnie nawet nie zbadała powiedziała że na nfz to ona ma etat a prywatnie 150 zł za wizytę to mnie będzie leczyć kpina. Lepiej iść do znachora taka sama wiedza tylko opłata co łaska.

Polecam Pania Dr.Zofie Leś-Zaczyńską jest bardzo dobrym specjalistą i zna się na rzeczy mam problem z egzemą i pani doktor znalazła rorwiazanie wiem ,ze to nie koniec moich problemów ale moje problemy ze skorą i alergia nie sa juz takie uciążliwe Katarzyna

oby wszyscy lekarze tak leczyli w ramach NFZ.Polecam

oby wszyscy lekarze tak leczyli w ramach NFZ.Polecam

Pani doktor pomogła mi wyleczyć grzybicę pod paznokciami u nóg.Problem był poważny,ból,nie tylko przy chodzeniu,nienaturalna grubość paznokci.Zalecone odpowiednie leki,zadziałały.Bardzo dziękuję Pani doktor,również za to,że jest Pani bardzo miła.Szanujmy właśnie takich lekarzy,którzy wzbudzają w nas pełne zaufanie.Jest ich niestety coraz mniej.Krystyna.

Pani dr Z. Leś-zaczyńska jest w moim przekonaniu jest bardzo dobrą Panią dermatolog. Ostatni byłam u niej z wnukiem, który miał brodawki. Przepisany lek okazał się bardzo skuteczny. Jestem zadowolona z usług Panu doktor. Polecam bardzo. Anna R.

Anna R.

Cierpliwa wysłucha dobrze trafione leki spowodowaly znaczaca poprawe mojego stanu skory polecam z cala pewnoscia

Polecam spokój i profesjonalizm oraz ludzkie podejście to tylko kilka z wymienionych zalet Pani Doktor pomaga nawet w przykrych dla pacjenta sytuacjach gorąco polecam i Pani Doktor życze zdrowia i sukcesów w pracy. Pacjent Tomasz

Jestem bardzo zadowolony. Pani doktor świetnie dobrała leki, odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Bardzo uprzejma. Mogę polecić!

Polecam Panią Doktor-jest świetnym diagnostą,trafia z lekami na 100%,cierpliwość w słuchaniu. 1