2,9
2,1
2,1
1,8

Mimo negatywnych opinii na tej stronie, pierwszą wizytę oceniam pozytywnie. Bardzo uprzejma pani doktor, wysłuchała bez pośpiechu, zadawała pytania, wystawiła odpowiednią diagnozę, leki, skierowania itp. Poczułam zrozumienie oraz że ktoś przejął się moim stanem na poważnie.

Lekarka niemiła,opryskliwa,nie życzliwa,śmiało można powiedzieć wredna!!!Narzuca leczenie farmakologiczne bez podejmowania próby terapi długotrwałej psychologicznej.Zły kontakt z dziećmi oraz staroświeckie metody leczenia!!!

Jak najbardziej negatywna. Lekarz jak na psychiatrę spec. dziecięcy mało kontaktowy, nie uprzejmy nie ma ochoty się z nią rozmawiać

tragedia, po prostu tragedia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na emeryturę skarpetki dziergać na drutach a nie dzieci leczyć największa porażka dla tego ośrodka to zatrudnienie tej osoby powinna mieć przydomek "depakina"

tragedia, po prostu tragedia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
na emeryturę skarpetki dziergać na drutach a nie dzieci leczyć
największa porażka dla tego ośrodka to zatrudnienie tej osoby
powinna mieć przydomek "depakina"

Wizyta była kompletnym nieporozumieniem, lekarz skandalicznie nieuprzejma, od wejścia stworzyła bardzo złą atmosferę wizyty (m. in. komentując problem, z którym przyszłam z dzieckiem słowami "chyba pani żartuje"), praktycznie nie przeprowadziła wywiadu, a porady, których udzieliła przypominały porady superniani z tvn. NIE POLECAM

Kompletny brak zaangażowania. Bardzo zły kontakt z dzieckiem.

Kompletny brak zaangażowania. Bardzo zły kontakt z dzieckiem.

śnieg śnieg śnieg i tyle słońca w calym miescie a tu dalej snieg :D

śnieg śnieg śnieg i tyle słońca w calym miescie a tu dalej snieg :D

Ja leczę się w tym ośrodku u innej pani doktor.Byłam raz u tej pani doktor i nie polecę,gdyż moim zdaniem jeśli to jest psychiatra dzieci i młodzieży,to powinien miec podejście do młodzieży...a ta pani doktor go moim zdaniem nie ma...