dr Zofia Miłoszewska

Pediatra, Wizyty domowe

UWAŻAJCIE NA tą lekarkę. Bagatelizuje opisy rodziców i objawy choroby. Moje dziecko "obserwowała" przez 9 m-cy, aż w końcu skończyło się niezdiagnozowaniem zapalenia płuc w 11 m-cu! Na szczęście zapisałam się do innego lekarza. Po badaniu (kiedy dziecko miało ciężkie zapalenie pluc, co potwierdziło badanie RTG) stwierdziła "płuca na 6, gardło na 5 ale nos na 2 z minusem" i zdiagnozowała ... nieżyt nosa ... Uważajcie. Pozdrawiam, Agnieszka

Pani doktor jest bardzo miła i to by było na tyle. Niestety nie próbuje wyleczyć dziecka bardziej naturalnymi sposobami tylko od razu przepisuje antybiotyk. Uważam że bez sensu jest podawanie antybiotyku przy każdej infekcji (katar i kaszel bez szmerów w płucach i oskrzelach)

Z pozoru pani doktór wydaje się miłą i kompetentną osobą ale często traci cierpliwość , nie przyjęła mnie z gorączkującym dzieckiem,nie zapytała nawet o objawy.

Fantastyczna Pani doktor, dzieci ja uwielbiaja, właśnie jesteśmy na wakacjach nad morzem i udziela nam porady telefonicznej, zreszta nie pierwszym raz, pozdrawiamy i dziękujemy Maja i Tomek.

Bardzo polecam Panią Doktor. Moja córka miała przeciągające się miesiącami zapalenie zatok. Pani Doktor zaproponowała bardzo skuteczne (i dość tanie!) leczenie. Dodam że wcześniej byłam u wielu lekarzy i dopiero leczenie u Pani Doktor okazalo sie skuteczne

Bardzo dobra pani doktor,lekarz z powołania,zna się na tym co robi.uwielbiana przez dzieci.polecam ją bardzo.......

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Pani doktor trafnie zdiagnozowała u mojego dziecka chorobę i wysłała do szpitala. Dzięki szybkiej decyzji moja córka ma szanse na szybki powrót do zdrowia Polecam

Polecam