lekarz Zofia Niedźwiedź

Rehabilitant, Neurolog

Polecam panią doktor Niedźwiedź. Miła i kompetentna. Najlepiej udać się do Medued przy ul. Traugutta, bo nie ma kolejek.

Znalazłem Panią Doktor tutaj w sieci. Umówiłem się na wizytę nie mogłem chodzić i czułem się tragicznie. Dzisiaj jest już drugi tydzień jak jestem jej pacjentem chodzę już o własnych siłach.(centralno lewostronna wypuklina krążka międzykręgowego na poziomie L5/S1 uciskająca na worek oponowy i korzeń lewego nerwu rdzeniowego. Zastosowałem się do wszystkiego co mi poleciła.(leki+rehabilitacja). Uważam że Pani Zofia jest bardzo dobrym lekarzem i godnym polecenia.

Uważam że Pani Zofia jest bardzo dobrym lekarzem i godnym polecenia.

Dr Zofia Niedżwiedż jest wspaniałym Ordynatorem Oddziału Rehabilitacji w Szpitalu im. Marciniaka przy ul. Traugutta. Tu odzyskałem sprawność. Wdzięczny pacjent.

Byłem pacjentem pani dr w szpitalu. Podchodziła z troską do problemów pacjentów. Potrafi być zasadnicza, czasem radykalna w swoich decyzjach.Pacjenta traktuje jak partnera oczekując zaangażowania w leczenie z jego strony. zostałem skarcony za bierność- zabrałem się do pracy- więcej ćwiczeń, które starałem się wykonywać rzetelnie. Efekt był- czuję się dużo lepiej. Przepraszam za moje uparte zachowanie, o ile Pani mnie tu rozpoznaje... Krąbrny pacjent.

Dlaczego jest tak mało takich lekarzy? Takiego podejścia do pacjenta nie można nauczyć, z tym się rodzi. Życzę nam wszystkim pancjentom tylko Takich lekarzy, wtedy i choroby będą nie takie straszne bogusław

Dobra diagnoza, skuteczne leczenie, bardzo zaangażowana. Co do niskiej oceny, uważam, że musiał(a) Pan/Pani sam(a) to spowodować swym niepoprawnym zachowaniem. Damian Borkowski

Było ok. Polecam. Wizyta dotyczyła problemu neurologicznego. Trafiłam z polecenia znajomej, która też się leczyła u tej lekarki. Nie mam porównania z innymi lekarzami- neurologami- nie korzystałam wcześniej z pomocy specjalisty tej dziedziny. Jedyny mankament- dośc odległe terminy wizyty.

Piękna i kompetentna. Pomogła mi- zaordynowane leki przyniosły skutek, zabiegi rehabilitacyjne skuteczne-juz po 3 dniach czułem znaczna poprawę.

Wspaniały Człowiek i lekarz z ogromnym sercem dla pacjentów POLECAM WSZYSKIM PACJENTOM. PIOTR RÓŻOWSKI

Wspaniały Człowiek i lekarz z ogromnym sercem dla pacjentów

POLECAM WSZYSKIM PACJENTOM.

PIOTR RÓŻOWSKI