prof. Zofia Niemir

Nefrolog

Trafiłam do szpitala niedawno nie byłam nigdy pacjentka ktora chodziła do pani dr prywatnie i tez pewnie dlatego jestem traktowana jak powietrze! Proszę mi wierzyć, ze pani doktor od tyg nie przeprowadziła ani jednej ze mną rozmowy a podobno ona mnie prowadzi ! jedno badanie dziennie lub co drugi dzień! To jeszcze rozumiem ale to ze nawet pacjentowi nie spojrzy w oczy jest głucha na moje zadawane pytania i słucha swoich uczniów zamiast sama pokazać jaka jest panią profesor ( profesor ktora podnosi głowę wyżej niż Zyrafa a souver vive jest jej nie znane bo ani dzien dobry ani pocałuj mnie w … nie polecam jak najdalej od niej a jak natraficie to zmieńcie lekarza od razu!!!!

Bardzo dobry specjalista w leczeniu chorób nerek.

Bardzo dobry specjalista w leczeniu chorób nerek.

Zdecydowanie godna polecenia! Profesjonalizm w każdym calu, delikatna i czuła podczas badania. Polecam.

Przez 3 miesiące chodziłam od specjalisty do specjalisty aż trafiłam do urologa który polecił mi Panią profesor rozpoznanie postawiła w minutę, trafne. Z pełną odpowiedzialnościa polecam jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem.

Bardzo dobry specjalista. Ludzkie podejście do pacjenta. Pani doktor jest ciepłą , miłą osoba wzbudzjaca zaufanie

Wspaniały lekarz oddany pacjentowi. Dziesiąty rok leczę się u Pani doktor i cieszę się dobrym samopoczuciem. Oby każdy lekarz tak podchodził do pacjenta jak Pani Doktor. Polecam.

Oby każdy lekarz tak podchodził do pacjenta jak Pani Doktor.
Polecam.