lekarz Zofia Polańska

Laryngolog

Polecam serdecznie Panią Laryngolog Z. Polańską. Zgłosiłem się z okropnym bólem ucha. Pani Dr dokładnie i delikatnie zbadała uszy, stwierdziła zapalenie i zleciła odpowiednie leczenie, naświetlania, po których wszystko szybko ustąpiło. Słuch też poprawił się, co jest dla mnie bardzo ważne, z powodu mojego zawodu. Tak szybka i skuteczna pomoc tuż przed Świętami okazała się najlepszym prezentem jaki mogłem otrzymać. Dziękuję za to wspaniałej, kompetentnej i przemiłej Pani Doktor i życzę Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku. Michał B.

Pani Doktor Polańska to znakomity laryngolog. Wiem co piszę ,bo leczyłem się w Holandii, Niemczech bez efektów. Trafiłem do gabinetu Pani Doktor z silnym bólem głowy, katarem tak uciążliwym, że nie byłem w stanie normalnie funkcjonować do tego jeszcze szumy w uszach i coraz gorszy słuch. Zastosowane leczenie, zabiegi przyniosły rewelacyjną poprawę. Już po tygodniu byłem zdrowy, wróciły chęci do życia i pracy. Pani Doktor jest świetnym specjalistą, jest przy tym bardzo subtelną, cudowną osobą. Z pełnym przekonaniem polecam wszystkim poszukującym naprawdę dobrego laryngologa! Pozdrawiam serdecznie – wdzięczny pacjent.

Naprawdę świetny specjalista. Ma bardzo dobrze wyposażony gabinet przy ul. Planty 16c w Kielcach. Przyszedłem totalnie głuchy i Pani Doktor specjalistycznym urządzeniem całkowicie i bezboleśnie odblokowała mi uszy. Poczułem się od razu jak nowo narodzony. Pełen profesjonalizm i super podejście do pacjenta. Pozdrawiam Panią Doktor Polańską i szczerze polecam! RobertO

Tym komentarzem chcę podziękować P.Dr Zofii Polańskiej za wyleczenie mojej córeczki.Od dłuższego czasu cierpiała na zapalenie uszu i zatok.Była leczona w Anglii ,brała inhalacje i inne zabiegi - zero poprawy P.dr Polańska szybko zdiagnozowała schorzenie i zastosowała właściwe leczenie, które łącznie z laseroterapią przyniosło zadziwiająco szybką poprawę,Ania bardzo polubiła P.doktor i w razie potrzeby na pewno tu wrócimy. Boże ,jak dobrze trafiłam!.Pozdrawiam serdecznie Paulina i Ania z GB

Tym komentarzem chcę podziękować P.Dr Zofii Polańskiej
Paulina i Ania z GB

Pani Doktor Polańska to jedyny laryngolog,który naprawdę mnie wyleczył. Dziękuję serdecznie - naświetlania,zabiegi laserowe bardzo mi pomogły. Jest super,oddycham wreszcie z ulgą,słuch wrócił do normy bez faszerowania mnie antybiotykami,sterydami... Pani Doktor jest bardzo kompetentna sympatyczna i z dużym doświadczeniem. SERDECZNIE POZDRAWIAM I GORĄCO POLECAM!!! Jerzy W.

Leczyłam się do tej pory na NFZ. Długie terminy, kolejki i ciągle zmęczony lekarz w przychodni wykańczały mnie. Zdecydowałam się iść prywatnie do P.dr laryngolog Z.Polańskiej którą poleciła mi znajoma. Już po pierwszej wizycie poczułam się znacznie lepiej.Dzięki dużej wiedzy,uprzejmości P.Doktor i skutecznemu,leczeniu szybko wróciłam do zdrowia i pracy. Ogromnie dziękuję za pomoc i wszystkim polecam P.Doktor Z.Polańską! Małgorzata W.

Zdecydowałam się iść prywatnie do P.dr laryngolog Z.Polańskiej

Nie wiem kto pisze te pochwalne komentarze, bo mi Pani Doktor osobiście niewiele pomogła. Fakt- nie zaszkodziła, a to już dużo jeśli chodzi o polskich medyków, ale żadnych cudów nie czyni. Poza tym w Kielcach brak jest specjalistycznego sprzętu jak choćby aparat do inhalacji AMSA, więc leczenie odbywa się raczej niewyszukanymi, starymi i średnio skutecznymi metodami. Gabinet Pani Doktor też nie jest zaopatrzony w super nowoczesne sprzęty, a szkoda, bo warto iść z duchem czasu i unowocześniać gabinety - i to uwaga nie tylko do Pani Doktor ale do wszystkich laryngologów z Kielc. pozdrawiam

Bardzo dobry lekarz, z czystym sumieniem polecam. Panią dr Polańską znalazłem w internecie i nie spodziewałem się, że wyleczy mnie tak szybko. PEŁEN PROFESJONALIZM !!. Polecam i serdecznie pozdrawiam.

No niestety nie moge napisac pochlebnej opinii,Pani doktor owszem zbadala i byla mila ale za 130 zl wypisala mi wode morska i cirrus do kupienia bez recepty, spodziewalam sie bardziej wnikliwej porady i sposobu leczenia... ropa leje mi sie z nosa i plynie po gardle a tu zadnego wymazu, skierowania na przeswietlenie.... szkoda bylo isc...:( nie polecam.

Serdeczne dziękuję Pani Doktor ,wreszcie oddycham z ulgą i słyszę znacznie lepiej.Leki i naświetlania przyniosły szybki efekt.Jestem bardzo zadowolony. Polecam wszystkim takiego dobrego specjalistę. ANDRZEJ K.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Kielce"?

Winnicka 19
25-334 Kielce