dr n. med. Zofia Rzędowska

Laryngolog

2,4
2,9

Jak dla mnie tragedia. Moje dziecko po wizycie u tej pani doktor nie chce wejść do żadnego gabinetu lekarskiego choć do tej pory NIGDY nie miało z tym problemu.Pewnie wiedza tej pani jest duża szkoda tylko że zachowanie temu przeczy.Myślę że pani doktor już w tym wieku nie powinna bezpośrednio stykać się z dziećmi do których delikatnie mówiąc ma dużą niechęć.Nie chcę już nawet dokładnie opisywać całej wizyty o potraktowaniu nas dorosłych nawet nie wspomnę ale aż strach pomyśleć że takich lekarzy może być więcej.NIE POLECAM.

Byłam u Pani doktor z moim dzieckiem, którego uszy oglądali inni "specjaliści", aż czterech, i żaden nie poradził sobie z zatkanymi uszami! Ta P. doktor dała radę, jako JEDYNA! W 2 minuty zrobiła to, z czym my się męczymy od paru miesięcy. Dała na prawdę dobre rady, wytłumaczyła mi, co i jak i dlaczego tak się dzieje itp. Traktowała rodzica, jak partnera do rozmowy i istotę myślącą, a nie jak niektórzy lekarze- "A co Pani lekarzem jest?" Bardzo i to bardzo nam pomogła, dużo wyjaśniła, a moje dziecko widziało na prawdę już dużo lekarzy. Fakt, może wydawać się zbyt zimna, ale to tylko pierwsze wrażenie, no i na pewno nie jest niemiła. Jest konkretna, kompetentna, przejmuje się dzieckiem. Powiem jedno- niezadowolonym mamom polecam Niekłańską, gdzie lekarze są uśmiechnięci, mili i sympatyczni, a nie potrafią nawet dziecku uszu sprawdzić, tragedia! Polecam polecam! Jest to prawdziwy Lekarz z powołania, oby więcej takich! Niestety, większość lekarzy, z którymi mieliśmy z synkiem do czynienia to ludzie średnio kompetentni, niedouczeni, zarozumiali. Dr Rzędowska jest jednym z nielicznych Lekarzy, których mogę polecieć każdemu. Wspaniały lekarz i człowiek!

Wydaje się, że Pani doktor ma kompetencje merytoryczne i sporą wiedzę . Jej kompetencje społeczne jednak są na poziomie 0. Powiedzieć, ze jest nieuprzejma to mało. Niesłusznie zarzuciła mi kłamstwo, podważanie kompetencji innego lekarza, wręcz świadome działanie na niekorzyść dziecka. Gdy dowiedziała się o decyzji, jaką podjęłam 2 lata temu, możliwe, że była błędna, zmieszała mnie z błotem. I to wszystko w obecności 3 letniego syna. jeszcze nigdy nie byłam tak potraktowana przez lekarza. I nie chodzi tu o moją potrzebę konwersacji i głaskanie po głowie, bo potrafię przyznać się ...

jeszcze nigdy nie byłam tak potraktowana przez lekarza. I nie chodzi tu o moją potrzebę konwersacji i głaskanie po głowie, bo potrafię przyznać się do błędu i krytykę przyjmuję. Ale nie chamstwo - a tak należy zakwalifikować postępowanie pani doktor.

Dr Rzędowska jest osobą bardzo nie miłą, zarozumiałą, nie ma podejścia do małych dzieci i szacunku do pacjenta. Nie polecam!!! Złożyliśmy skargę a kierowniczka przychodni na ul. Siennej 60 nawet nie podjęła żadnych kroków w tej sprawie.

Pani dr Rzędowska w ogóle nie ma podejścia do małego pacjenta. Od czasu wizyt u tego lekarza mój pięcioletni syn boi się lekarzy, zwłaszcza laryngologów. Trudno mi powiedzieć czy jest kompetentna, bo leczenie uszów syna trwa już ponad pół roku i ciągle jest tylko obserwowany i kontrolowany audiologicznie. Dopiero na trzeciej wizycie wytłumaczyła mi co przedstawiają wykresy badania audiologicznego. Na jednej z wizyt dowiedziałam się, że konieczny jest zabieg drenażu uszów i nie rozumie dlaczego dziecko jeszcze nie miało go zrobione, przy czym dalej nie dostałam żadnego skierowania na zabieg. Miesiąc później, na kolejnej wizycie kontrolnej, dowiedziałam się, że zabieg można jeszcze odłożyć i dalej syn jest obserwowany. Przed i po każdej wizycie u PANI DOKTOR ja i dziecko przeżywamy okropny stres i zdenerwowanie.

Super lekarz-polecam!!! Wyleczyła moje dziecko w ciągu miesiaca a moj wczesniejszy lekarz nie mógł tego zrobić w ciągu 8 miesięcy!

Super lekarz-polecam!!!

Pani dr. Rzędowska leczyła mnie , moich synów i moje wnuki , a w momencie kiedy nikt nie mógł pomóc mojej mamie , ONA pomogła , ciężką praca swoich rąk , nie ssawką . Jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem !!! Z całą odpowiedzialnością polecam Panią Doktor , tym z państwa , którzy potrzebują lekarza z prawdziwego zdarzenia , pomocy , porady i wsparcia.

Leczyłem się dawno u p. dr Rzędowskiej i teraz szukałem miejsca, gdzie przyjmuje, żeby właśnie do niej trafić z bieżącymi kłopotami. Bo po dawnych doświadczeniach wiem, że dostanę solidną pomoc, poradę i wyjaśnienie. I tak było i tym razem. A że wytyka zaniedbania pacjenta nie owijając w bawełnę.. Kto woli miłą konwersację może wybrać innego lekarza. Ja do doktora idę się leczyć.

Bardzo niesympatyczna i zarozumiała osoba. Jej wiedza fachowa także jest dyskusyjna. Zupełny brak podejścia do małego pacjenta.Chyba powinna pomyśleć już o emeryturze a nie zbierać miejsce pracy młodszym i zdolniejszym.

Byłam na dwóch wizytach z dzieckiem u p.doktor i akurat w moim przypadku dostałam to co chciałam, czyli szybkie skierowanie na zabieg usunięcia trzeciego migdała.Prawdą jest że p.doktor nie jest za bardzo sympatyczna, może uważa że nie musi ale też jako jedyna wyjęła naszemu synkowi ogromny korek z ucha, czego wcześniej nie zrobił żaden z lekarzy na prywatnych wizytach.Nie ma za dobrego podejścia do dzieci, najlepiej nie wdawać się z nią w długie dyskusje.Jest starszym lekarzem i człowiekiem i uważa, że we wszystkim ma rację....Jeżeli ktoś ma zdiagnozowany wcześniej problem i chodzi tylko o potwierdzenie i skierowanie na odp leczenie to polecam bo czeka się wyjątkowo krótko do niej.W przeciwnym wypadku radzę udać się do innego lekarza.