dr n. med. Zofia Rzędowska

Laryngolog

2,4
2,9

NIGDY WIĘCEJ! pani dr Rzędowska jest skrajnie niemiła, by nie powiedzieć arogancka. Nie zabieram głosu co do kompetencji- gdyż przyszliśmy do niej z pospolitą dolegliwością, z którą to poradzi sobie każdy lekarz. wyszliśmy z gabinetu poddenerwowani zarozumiałością tej pani, bezsensowną zgryźliwością, najpewniej podyktowana ciężkimi przeżyciami osobistymi. Dziecko było równie zestresowane. W naszym przypadku cel nie uświęcał środki. Odradzam zdecydowanie- zachowacie Państwo zdrowie psychiczne.

Zdecydowanie NIE polecam tego lekarza. Pani doktor nie ma odpowiedniego podejścia do dzieci i chyba powinna odejśc juz na emeryturę. Bez żadnej podstawy oskarżyła mnie o to że nie interesuję się chorobą dziecka i po co do niej przyjechałam skoro nie jestem pewna czy powinnam dziecku wyciąć 3 migdałek. Nie wytłumaczyła mi nic co powinnam z moim synkiem robić, jak leczyć, co jeszcze sprawdzić aby zdiagnozować jego częste nawroty zapalenia ucha... itp. Zdecydowanie najgorszy lekarz z jakim miałam doczynienia.

ŚWIETNY PROFESJONALISTA POLECAM.WYWIAD PRZEPROWADZONY BARDZO SZCZEGÓŁOWO PANI DOKTOR WYTŁUMACZYŁA NA CZYM POLEGA ZABIEG

Dr Rzendowska - wybitnie niesympatyczna osoba, byłam na wizycie u niej 1 raz, zeby potwierdzic diagnozę innego lekarza. Diagnoza się potwierdziła, więc się nie wypowiadam czy ona fachowo leczy. Jednak podejście do ludzi a w szczególności do małego pacjenta jest wręcz odstręczające. Mój 4-letni synek pierwszy raz na wizycie u lekarza się rozpłakał - i to nie przy badaniu tylko przy rozmowie z p. doktor, potem przy badaniu zupełnie nie chciał współpracowac. Kiedy chciałam go uspokoic to kazała mi go zostawic, żebym słuchała co ma mi do powiedzenia, kiedy płakał to miała pretensje, że głośno się zachowuje. (Dodam, że na wizytę czekaliśmy 1,5 h w ciasnej poczekalni). Zimne, wredne oczy, kąśliwe, złośliwe uwagi - ta pani powinna leczyc maszynki, nie ludzi. Wg mnie pozytywne nastrojenie pacjenta jest tak samo ważne w procesie leczenia jak waściwa diagnoza oraz samo leczenie. Ostrzegam rodziców przed tą panią - w Warszawie można znaleźc lepszego lekarza (także państwowego), takiego, który dobrze leczy,a dziecko po wizycie wychodzi uśmiechnięte. Jestem tego przykładem - mój synek jest wyleczony.

NAJWYŻSZE SŁOWA UZNANIA ZA FACHOWOŚĆ I ODPOWIEDNI WYWIAD Z PACJENTEM.ZAWSZE TRAFNA DIAGNOZA I ZAORDYNOWANE LEKI.TU NIE MA IMPROWIZACJI.

Pani doktór o wysokiej kulturze osobistej, rzeczowa,profesjonalna,widać, że jest lekarzem z powołania i zna swój zawód.Polecam bo diagnozuje i leczy bez zarzutu.