Psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, certyfikat nr 210.

Psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, certyfikat nr 210.
Prowadzi psychodynamicznie zorientowaną psychoterapię indywidualną dorosłych oraz młodzieży i systemową terapię par i rodzin.
Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Studiowała także na Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie. Ukończyła 4-letnie, podyplomowe szkolenie w zakresie psychoterapii realizowane we współpracy Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Instytutu Psychiatrii i Neurologii oraz Centrum Psychologiczno - Medycznego MABOR, pod kierunkiem prof. dr hab. I. Namysłowskiej. Szkolenie posiada atest Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i spełnia kryteria European Association of Psychotherapy.
Zdobywała doświadczenie na stażach w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie - w Klinice Nerwic, Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, Poradni dla Młodzieży, Ośrodku Terapeutycznym I Kliniki Psychiatrycznej dla osób z doświadczeniem psychozy oraz w Ośrodku „Goplańska”.
Pracowała m. in. na całodobowym Oddziale Psychiatryczno - Psychosomatycznym w Szpitalu Wolskim i w Poradni Zdrowia Psychicznego Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Vitamed. Obecnie pracuje również w Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia w Szpitalu Wolskim.

Prowadzi terapię osób doświadczających trudności rodzinnych i problemów w relacjach, które mogą wiązać się z ciężkimi przeżyciami z przeszłości, z przejściami z domu rodzinnego (m. in. DDA). Pomaga osobom dążącym do własnego rozwoju dzięki lepszemu poznaniu siebie i swoich możliwości.

Niestety ale wizyta, Która odbyła się dawno temu, pozostawiła u mnie brak zaufania do psychologów i niechęć do szukania dalszej pomocy.

Pani Zosia bardzo mi pomaga. Jest spokojna, stabilna i empatyczna. Daje mi dużo akceptacji i spokoju a także skłania do zrozumienia i obserwacji siebie. Jestem jej bardzo wdzięczna. Brakuje mi tylko czegoś nawiazując do punktu tłumaczenie choroby i leczenia. Nie wiem czy to normalna praktyka podczas terapii, ale ja chciałabym więcej poznać informacji o sposobie i planie mojego leczenia. Ogólnie polecam bo bardzo kompetentna osoba a co równie ważne- z solidnym doświadczeniem.

Pani Zosia bardzo mi pomaga.
Jest spokojna, stabilna i empatyczna.
Jestem jej bardzo wdzięczna.
Brakuje mi tylko czegoś nawiazując do punktu tłumaczenie choroby i leczenia.

Pani Zofia jest bardzo profesjonalna. Potrafi zdziałać cuda. Tylko trzeba być cierpliwym w procesie psychoterapii. Ja mam mieszane uczucia, ale bardzo lubię tę Panią. Polecam jak najbardziej.

Bardzo profesjonalne podejście, aktualnie z mężem kończę terapię. Uzyskaliśmy pomoc i wyjaśniliśmy kilka problemów. Oboje pozytywnie oceniany terapię.