dr n. med. Zofia Salska

Urolog

3,7
3,9

Witam, no co mogę powiedzieć? W 1999 roku, uratowała mi życie, ja,wówczas przerażony 30 latek, któremu dopiero urodziło się dziecko z rakiem pęcherza trafiłem z polecenia do Pani Zosi. Nie owijala w bawełnę ,powiedziała wzrost co mnie czeka. Operacją przeszła wzorcowo,ale...powiklannie,skręt jelita,próbowali różnych sposobów ale w końcu druga operacja po 10 dniach, o 19 godzinę wieczorem przez dyżurnego chirurga, Pani Zofia po ciężkim dniu była już w domu,czego później ostro zadowala że ją nie wyzwali. I po tym ulozylem sie na łóżku na dobre 3 miesiące, prze cały ten czas Pani doktor ni odchodzila ode mnie, ona poświęciła mnie tyle czasu i środków co 30 pacjentom razem wziętym ,specjalnie dla mnie były sprowadzane leki żeby mnie wyciągnąć z tam tej strony, czasami bywa ostra ,ale wtedy była dla mnie jak matka.

Witam, spokojna Pani doktor z pełnym zaangażowaniem do sprawy z jaką pacjent przychodzi. Niebawem operacja i mam nadzieję,że z czasem zapomnę o stresie :) Pozdrawiam Wszystkich

Pozdrawiam Wszystkich

Nie ma bardziej kompetentnego urologa aniżeli Pani Doktor. Za cenę życia można, a nawet należy, znosić jej gorsze dni, który każdy ma prawo mieć, biorąc pod uwagę stopień jej oddania pacjentom i nauce. Nigdy nie odbywa się to kosztem pacjenta, nieraz tylko trafia na osobę przerażoną z obniżoną odpornością na stres.Piszę to dla tych przerażonych i zestresowanych(i mnie to nie ominęło).Warto jednak było leczyć się u Pani Doktor.

Nie ma bardziej kompetentnego urologa aniżeli Pani Doktor.

Gorąco polecam, nie rozumiem tych którzy wystawili negatywne recenzje - to po prostu pieniacze jakich wszędzie pełno. Szybka diagnoza, pełen profesjonalizm, kompleksowe badanie. Obawiłem się tej wizyty, bo wcześniej przeczytałem opinie w internecie - siedziałem w poczekalni i nasłuchiwałem czy faktycznie jest taka opryskliwa. Otóż nie jest. To normalna kulturalna lekarka. Jeszcze raz sie wypowiem - GORĄCO POLECAM

Nie spotkałem osoby która trafiła na "dobry"dzień u p.doktor.Jako człowiek jest zaprzeczeniem tego jaki powinien być lekarz.Jako fachowiec-super!

Sposób traktowania różny w zależności od dnia ..Wspaniały lekarz ,najwyższa fachowość, niech nas leczy jak najdłużej.Dziękuje !

święta kobieta ,uratowała mi życie 8 lat temu ,do tej pory czuję sie doskonale ,dzięki niej nie chodzę z workiem na mocz ,tylko mam przetokę .pani doktor jest pełna poświęcenia ,potrafiła prosto z balu w sukni wieczorowej przyjść na oddział zobaczyć czy wszystko jest tak jak trzeba ,nie pieści sie z pacjętem ,ale nie to wcale nie pomaga w szybkim powrocie do zdrowia ,jest po prostu 1000% fachowcem ,a nawet geniuszem. Basia

Basia

Lekarz może dobry ale podejście do pacjenta fatalne. Zgadzam się z opiniami, odnośnie ciężkiego charakteru pani doktor.

Byłem u Pani dr i wszystkim polecam tę przesympatyczna kobietę. Czytam niektóre wypowiedzi i zadaje sobie pytanie czego wy chcecie od tej kobiety. Była dla mnie bardzo miła, sympatyczna, konkretna, rzeczowo tłumaczyła mój stan, pocieszyła mnie na koniec.Jest po prostu świetna.Polecam wszystkim tego urologa.

Pani doktor to urolog z doswiadczeniem jakie ma niewielu specjalistów w kraju, czasem bywa nieco oschla ale wrazenie to mija przy dłuższej rozmowie, niezwykle kompetentna i naprawde pomocna.Oby jak najdłuzej pozostawała w dostepna dla pacjentów. POLECAM