dr n. med. Zofia Skrocka-Ratajczyk

1,8
1,7
1,9
1,7

Na plus punktualność. Poza tym same minusy. Nie polecam tej pani dermatolog, szkoda nerwów i czasu...

Szanowni Państwo, Dziwią mnie i zaskakują te krytyczne uwagi dotyczące tak profesjonalnego lekarza, jakim jest p. Zofia Skrocka - Ratajczyk, lek. specjalista dermatologii. W mojej ocenie ( wizyta u Pani doktor miała miejsce dnia 12.05.2022r,) jest to prawdziwy specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem, oddanym, empatycznym lekarzem, który nie tylko poświęca czas pacjentowi, ale również wnikliwie analizuje jego problem, diagnozuje i zaleca stosowne leki. Dotychczas, lekarze instrumentalnie podchodzili do mojego problemu, tym razem było inaczej. POLECAM I DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR ZA JEJ PROFESJONALIZM I ŚWIETNĄ PRACĘ. Oby więcej było takich ...

Szanowni Państwo,

POLECAM I DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR ZA JEJ PROFESJONALIZM I ŚWIETNĄ PRACĘ. Oby więcej było takich lekarzy.

Pozdrawiam
Pacjentka, Monika M.

Nie wiem od czego zaczac. Jestem naprawde w glebokim szoku, że przychodnia współpracuje z osobami ( bo nie wiem czy p. Zofia Skrocka - Ratajczyk ma jakieś wykształcenie medyczne) z brakiem podstawowej wiedzy w tym przypadku dermatoligicznej. Wizyta została przełożona o kilka dni, o czym byłam poinformowana, ale o tym, że lekarz również został zmieniony, już nie. Wizyta na odległość, bo oczywiście pandemia. Pani nieprzyjemna, nie chcące pomóc mi pozbyć się problemu. Nie zostało wykonane zadne badanie, nawet pani nie spojrzała na skore glowy, bo to byl powod wizyty, ale został przepisany specyfik. Nieznana mikstura, którą mam wcielać w skórę głowy, nie pić. To Pani powtórzyła wielokrotnie, mimo, iz zapewnialam, że wiem, do czego służy wcierka. Natomiast nie zostało mi odpowiedzialne, jaki cel ma mieć ta miksturę. Chcąc opowiedzieć cała historię, od czego się zaczął mój problem, co do tej pory bylo robione, jakie produkty uzywane, wyniki dotychczas wykonanych badań, pani nie była zainteresowana. Pani.miala swoje tezy, na które odpowiadałam przeczaco, ale zostalo zasugerowała klamstwo. Chciałam pokazać zdjęcia z przed 3 miesięcy, gdzie wlosow miałam całą głowe, bo pani twierdziła za napewno wypadają od lat a nie od 2 miesięcy z ale w gabinecie telefonu używać nie wolno, przynajmniej mnie, bo Pani korzystała. Po diagnozie na kilka metrow odleglosci pani stwierdzila, ze wlosy sa slabe i zawsze byly ( co prawda nie jest) i wypadna wszystkie. Na pytanie czy i kiedy zaczna odrastac odpowiedziala, ze nie zaczna bo mam juz lata ( dokladnie 32). Chcialam podpytac o dieye, ewentualne produkty, ktore zawieraja witaminy, skladniki pomagajace w zatrzymaniu procesu wypadania wlosow, krotko i na temat pani odpowiedzoala, nie jestem dietetykiem. Gdy podałam przypuszczalna przeze mnie forme lysienia, po minie wywnioskowalam, że Pani nie ma zielonego pojęcia o czym ja mowie. Pokazałam listę produktów, ktorą udało mi się gdzieś tam utworzyć zaglebiajac się w temat, okazało sie, że ani kosmetyki, ani suplementy czy leki ( produkty naprawdę znane) są pani obce. A co więcej Pani stwierdziła, że niema peelingow do skóry głowy. Na tym postanowiłam zakończyć wizytę, ponieważ byla to strata czasu. Pani na do widzenia zalecila wizytę za miesiąc. Odpowiedziałam, że przy takim tempie wypadania nie wiem, czy za miesiąc bede miała z czym wrócić. Pani odpowiedział " to wtedy proszę odwołać wizyte". Czy Państwo nagrywa te wizyty, bo to się nadaje do mediów.

Jestem po wizycie u „Pani Doktor”. Popieram w 100% powyższe komentarze. Doktor Skrocka jest bardzo nieprzyjemna osoba. Lekarz, ktory powinien wysłuchać problemu pacjenta, nie daje mu dojsc do słowa. Czulam sie na wizycie jak we wojsku słysząc na wstępie „ Teraz prosze mowic, a jak podejdę do Pani zobaczyc zmianę skórna prosze zamilknąć” gdy chcialam opisać problem usłyszałam „prosze przestac mowic”. Zero kompetencji i wiedzy. Licząc na diagnozę i dobór odpowiednich leków usłyszałam abym udała sie do koleżanki dermatolog aby spojrzała na to „innymi oczami”. Przy mnie Doktor Skrocka wyjęła podręcznik i zaczęła szukać przyczyny zmiany skórnej. Na koniec wizyty powiedziała, ze nie obiecuje czy przepisana maść mi pomoze poniewaz sama do końca nie wie co mi jest. Naprawde ??? Wyszlam z gabinetu z taka sama wiedza jaka do niego weszłam. Pomiędzy wymienionymi zdaniami z Doktor Skrocka bylo duzo niemiłych slow.
Generalnie NIE POLECAM DOKTOR SKROCKIEJ.
NIESYMPATYCZNA, BEZCZELNA OSOBA I NIEKOMPETENTNY „SPECJALISTA”!!!
OMIJAJCIE LUDZIE SZEROKIM ŁUKIEM !!!
Drugi raz przypadkowo do Niej trafiłam i JUZ ZAPISAŁAM SOBIE TO NAZWISKO ABY NIGDY WIECEJ DO DR. SKROCKIEJ NIE TRAFIĆ!!!
LEKARZ P-O-R-A-Ż-K-A !!!

Byłam u pani doktor 2 dni temu. Super wizyta. Diagnoza, rozmowa, wytłumaczenie specyfiki choroby, odpowiedzi na pytania, nie tylko rzeczowo ale i uprzejmie. Owszem jest to starsza pani, ale zna się na tym, co robi. Mam porównanie z innym dermatologiem i tutaj same plusy. W końcu trafiłam na odpowiedniego specjalistę. Do tego wszystkiego jest to uśmiechnięta i życzliwa osoba.

Byłam na wizycie u Pani doktor , po ok 3 min miałam już łzy w oczach. Pani dr jest nie miła mało tego nawet nie pozwoliła mi zadać pytania, niekompetentna wcale jej nie zależy żeby pomóc pacjentowi. Stanowczo odradzam . Powinna już dawno być usunięta z funkcji lekarza.

Arogancka, w podeszłym wieku pani której kompetencje są poniżej zera, mało profesjonalna, nie założyła rękawiczek przy badaniu. Jedyne co użytecznego dla pacjentów może zrobić pani Zofia to odejść na emeryturę. Nie spotkałam się jeszcze z tak niemiłym lekarzem! Stanowczo odradzam !!!

Bardzo negatywne wrażenie wywarła na mnie pani doktor. ucieszyłam się, że wizyta była na NFZ i szybko, ale niesmak straszny. nie usłyszałam pytania, a pani doktor nie raczyła nawet go powtórzyć, nie słucha pacjenta. jedyny plus, że przepisała mi tańszą wersję drogiej maści. bardzo niesympatyczna !!

Kawał chamki i nic więcej. Patrzy aby odfajkować roboty pieniądze drapnąc i iść do domu...Szkodzi,a nie pomaga jej leczenie.

Zgadzam się woli odeslać pacjenta komus innemu- nie warto iść.

Zgadzam się woli odeslać pacjenta komus innemu- nie warto iść.