dr n. med. Zofia Skrocka-Ratajczyk

Dermatolog, Wenerolog

1,4
1,2
1,2

Arogancka, w podeszłym wieku pani której kompetencje są poniżej zera, mało profesjonalna, nie założyła rękawiczek przy badaniu. Jedyne co użytecznego dla pacjentów może zrobić pani Zofia to odejść na emeryturę. Nie spotkałam się jeszcze z tak niemiłym lekarzem! Stanowczo odradzam !!!

Bardzo negatywne wrażenie wywarła na mnie pani doktor. ucieszyłam się, że wizyta była na NFZ i szybko, ale niesmak straszny. nie usłyszałam pytania, a pani doktor nie raczyła nawet go powtórzyć, nie słucha pacjenta. jedyny plus, że przepisała mi tańszą wersję drogiej maści. bardzo niesympatyczna !!

Kobieta-porażka, lekarz-porażka. To lekarz pracujący na starych recepturach (kazała mi dwa razy zbiegać do aptek i pytać o dostępność i produkcje leku), nie potrafi słuchać i rozmawiać o problemie, który widzi przez pryzmat widoczne lub nie (czyli wyleczone). A co z profilaktyką ? Na wizycie rozpłakałam się (moja choroba była poważna!), a ona jedynie poczuła ...niesmak i odesłała mnie do innego lekarza. Prosząc o chusteczkę, wskazała palcem pudło na ścianie... Szkoda pieniędzy, a najbardziej czasu... Zdecydowanie za dużo negatywnych cech jak w jednym lekarzu.

Kawał chamki i nic więcej. Patrzy aby odfajkować roboty pieniądze drapnąc i iść do domu...Szkodzi,a nie pomaga jej leczenie.

Zgadzam się woli odeslać pacjenta komus innemu- nie warto iść.

Zgadzam się woli odeslać pacjenta komus innemu- nie warto iść.