dr Zofia Sobotka-Ostatek

1,9

Cudowna Pani doktor. Kompetentna, empatyczna. Lekarz z powołania a do tego przesympatyczna osoba. Polecam z całego serca.

Absolutnie nie polecam - poprosiliśmy p. doktor o wypisanie dodatkowe mleka dla dziecka - jest bardzo duży problem z dostępnością tego mleka, cudem udało Nam sie namierzyć aptekę, która jeszcze ów mleka posiada. Chcieliśmy zrobić zapas 10 puszek, gdyż brak dostępności mleka oznacza dla Nas bardzo realny problem z żywieniem naszego syna. Lekarz odmówiła. Masakra!!!! 5 min później inny lekarz bez problemu zrozumiał sytuacje i wypisał receptę wszystko działo się w LUXMED

Lekarz odmówiła. Masakra!!!!
5 min później inny lekarz bez problemu zrozumiał sytuacje i wypisał receptę
wszystko działo się w LUXMED

Zdecydowanie odradzam! To człowiek, który nigdy nie powinien pracować z dziećmi! Zero empatii, zrozumienia, wysłuchania, za to krzyk, przerywanie, pretensje, obrzucanie oskarżeniami, dziecko powiedziało, że nigdy więcej nie pójdzie do niej ani tej przychodni. Nie odwiedzajcie jej z dziećmi, bo nabawią się urazu do końca życia przed lekarzem!

Wspaniała pani doktor, uważna i rozważna. Profesjonalna - jest stale na bieżąco z nowymi badaniami i wytycznymi. Nie szafuje antybiotykami, zwraca uwagę na szczegóły. Nigdy nie odmówiła pomocy, nawet bez zapisu. Cierpliwie odpowiada na pytania rodziców. Nie jest typem słodkiej cioci rozplywającej się nad dzieckiem, ale nie tego oczekuję od lekarza.

Wspaniała pani doktor, uważna i rozważna.
Profesjonalna - jest stale na bieżąco z nowymi badaniami i wytycznymi.

Stara baba. Zarzucala mi brak troski nad dzieckiem i wezwała do domu opiekę społeczną. A sama Starucha nawet przy badaniu się do dziecka nie odezwie. Brak higieny. Nie ma nigdy fartucha rękawiczek. Komuna. A rodziców ma za idiotow. Odradzam

Lekarka bardzo niesympatyczna, opryskliwa, robi łaskę, że pracuje. Zero zaangażowania, zero inicjatywy, nic sama nie proponuje. Jak poprosiłam o podstawowe badania dla dziecka, to odmówiła, twierdząc, że dziecko się nie uskarża na jakieś bóle czy itp. Odradzam wybór tej pani, zanim dla Waszego dziecka będzie za późno.

Odradzam zdecydowanie pozostałym rodzicom. Lekarka bardzo niemiła, niekompetentna, brak podejścia do dzieci.

Lekarka bardzo niesympatyczna, brak podejścia do dzieci, opryskliwa. Wchodząc do gabinetu ma się wrażenie,że jest niezadowolona, że ktokolwiek do niej przyszedł. Odradzam zdecydowanie innym rodzicom warto wybrać lekarza który pomoże a nie zaszkodzi.

wspaniała lekarka, bardzo dobry kontakt z dzieckiem i rodzicem

wspaniała lekarka, bardzo dobry kontakt z dzieckiem i rodzicem