lekarz Zofia Sterna-Motyka

2,9
2,7
2,6

Bardzo życzliwa doktor. Widzi człowieka po drugiej stronie i jego cierpienie. Nie boi się trudnych tematów. Angażuje się w leczenie tych, na których inni już dawno postawili krzyżyk... cieszę się, że jeszcze istnieją tacy lekarze

Zdecydowanie odradzam!! Minęła się z powołaniem! Nie kompetentna, pacjent to problem. O badaniach nie chce słyszeć, wypróbowuje na pacjencie kolejne leki, jak na króliku doświadczalnym. Nie sympatyczna!! Aż dziw że taki człowiek jest lekarzem.

Leczyłem się u tej Pani doktor kilka lat - zatrzymała się w rozwoju zawodowym zaraz po specjalizacji I stopnia. Niechętna do wypisywania badań - pacjęci wykonują badania na własny koszt, a ona otwiera ze zdziwienia oczy, że są chorzy. Zdecydowanie nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam.Powinna leczyć zwierzęta i to gruboskórne!!!

Zdecydowanie nie polecam.Powinna leczyć zwierzęta i to gruboskórne!!!

Bardzo miła Pani Doktor. Do każdej mojej dolegliwości miała bardzo poważne i rzetelne podejście. Miałam m. in. nawracające anginy i dopiero u niej odpowiednio i profesjonalnie się mną zaopiekowano. Po anginach ani śladu. Polecam.

Bardzo miła Pani Doktor.

"Lekarka" na pewno nie z powołania. Przez kilka lat zapisywała mi ciągle jeden i ten sam antybiotyk, na wszystkie choroby jakie miałem/ przechodziłem. Mój organizm w końcu rzecz jasna się uodpornił na lek i nie pomagało już zbyt wiele. Takie rzeczy lekarz powinien wiedzieć. Ale jak ma się z tego powodu wycieczki, albo gadżety to Pani Dr korzysta kosztem pacjentów. Poza tym że nie ma kompetencji, jest nieuprzejma, nieprofesjonalna. Długo przetrzymuje pacjentów, z czego skutek wizyty dobry nie jest. Zdecydowanie odradzam tego "LEKARZA"!

Zdecydowanie odradzam tego "LEKARZA"!

Leczę się u doktor 20 lat i to wszystko. a konkurencja duża. Dziwię się że tym zadowolonym, którym doktor poświęca serce nie chce się pisać dobrze, a tylko ci co pewnie lewego zwolnienia nie dostaną. Jest to osoba dobra i zna się na tym co robi

Z bólem kolana (co ewidentnie nadawało się na skierowanie do ortopedy) musiałem chodzić do niej kilka razy, bo podobno ona nie może wystawić skierowania dopóty dopóki jej leczenie nie przyniesie skutku. Zapisywała mi leki przeciwzapalne, które wogóle mi nie pomagał - o czym ją informowałem, ale twierdziła, że taka jest procedura. Jak nie wykupiłem leku (zwyka maść przeciwzapalna) to wmawiała mi,że nie może mnie skierować do ortopedy bo nie poddałem się leczeniu u niej, więc kazała wykupić maść i przyjść znowu. Paranoja. Z lepszym skutkiem sam się leczyłem.

Jestem niezadowolona z podejścia doktor do pacjenta.

Jestem niezadowolona z podejścia doktor do pacjenta.

Panią doktor znam od bardzo dawna, leczy mnie ok. 15 lat. Jestem zszokowany negatywną opinią na jej temat, prawdopodobnie wpisał się ktoś złośliwy... Gorąco polecam Panią Doktor jako osobę życzliwą, kompetentną i ludzką. Stały pacjent