lekarz Zofia Sylwestrzak

Mylna diagnoza, leczenie kulkudziesięcodniowe w zupełnie niewłaściwym kierunku, kolejny lekarz zdecydowane zmienił diagnozę - jak okazało się słusznie, lekarz nie słuchał odnośnie tego co miałem do powiedzenia o objawach

Gorąco polecam jako okulistę, pani doktor pomagała mi wiele razy i jestem za to bardzo wdzięczny.

Witam ja zawsze będe pisał same superlatywy na temat Pani Doktor Sylwestrzak,gdyby nie ona to od 10 lat był bym osobą niewidomom.Dla mnie to wysokiej klasy specjalista. Pozdrawiam Robert z Dobiegniewa woj. Lubuskie.