lekarz Zofia Szewczyk

Jeżeli potrzebujesz lekarza od recept tylko i wyłącznie to to jest lekarz dla ciebie. Na ślepo przepisuje,co tylko zechcesz,jednak sama nie kontroluje tego,co i jak długo już przepisuje. Jeżeli potrzebujesz porady w sprawie zdrowia i diagnozy bądź skierowania do odpowiedniego specjalisty, to nie licz na nią. Nie da, bo nie,bo sie nie da,bo nie może i milion innych powodów. Lekarz, który powinien już być na emeryturze,bo teraz bardziej szkodzi niż pomaga.

Zgadzam się z pochlebnymi opiniami na temat pani doktor, ale...no właśnie ALE to było kiedyś. Teraz jej stosunek do pacjenta zależy od jej humoru i widzimisię. Chyba nadeszła pora, aby pani doktor w 100% oddała się prezesurze lub emeryturze dając możliwość młodym, ambitnym, na których przysięga Hipokratesa jeszcze robi wrażenie. Ja już zrezygnowałam z jej "usług", nie dam sobą poniewierać, niestety moja mama, która jest w nią wpatrzona jak w święty obrazek, nie daje się przekonać. A recepty przepisywane są przez telefon. Na wizytę domową, kiedy z mamą było naprawdę źle (bardzo wysokie ciśnienie) pani doktor nie znalazła czasu, bo była tak zajęta w przychodni. To oczywiście da się usprawiedliwić, jeśli pełni się dyżury 1-2 razy w tygodniu!