lekarz Zofia Taniewska

Ja na początku chodząc do Pani doktor, byłam nią zauroczona! Bardzo miła, wydawałoby się, że niezwykle kompetentna... Od dłuższego czasu męczyłam się z upławami. P. doktor wmówiła mi, że to przez nadżerkę i koniecznie trzeba ją usunąć. Nastraszyła mnie niemiłosiernie nowotworami itd. Namówiła mnie na na zamrożenie nadżerki (400zł) do tego łącznie przepisała mi leki przeciwzapalne (tylko po co..?) za ok 200-300. Po wizycie kontrolnej była zachwycona efektami zabiegu, powiedziała że dawno nie miała tak udanego, bo po nadżerce nie ma ani śladu. Ale upławy były dalej, wcale nie mniejsze, Kolejne leki przeciwzapalne. Poszłam do innego lekarza. I nagle słyszę "wie pani, że ma pani nadżerkę?". Zdębiałam. Powiedział mi, że jest to nie możliwe, aby w tak krótkim czasie nadżerka się aż tak odnowiła, musiała nie zostać prawidłowo wymrożona, i MUSIAŁA być w czasie wizyty kontrolnej. Usłyszałam też, że wymrażanie nadżerek u tak młodych osób mija się z celem, bo w 90% one się odnawiają. Trzeba tylko ją kontrolować i regularnie wykonywać cytologie. A do leczenia upławów, nie tędy droga. Wystarczył przesiew, leki za 80 zł... i już wszysko jest ok. Dlatego osobiście ODRADZAM PANIĄ DOKTOR! i jestem załamana, że dałam się tak nabrać. Straciłam łącznie wizytami >1000zł, a efekty ŻADNE.

Pani doktor o olbrzymim doświadczeniu i wspaniałym podejściu do pacjenta. Dodatkowo wykonuje takie zabiegi jak usunięcie nadżerki lub założenie spirali w bardzo rozsądnych cenach Polecam. Ewa

Ewa