dr n. med. Zofia Witkowska-Piela

Neurolog

Bardzo dobry lekarz, Pani doktor bardzo zagłębiła się w temat moich dolegliwości. Pomogła mi, leczyła przyczyny a nie objawy choroby, jak inni lekarze. Polecam!

Daję maxa. Pani doktor to bardzo miła i kompetentna, pomagająca schorowanemu osoba. Szanuje siebie i pacjenta. Chwała jej.

Pani doktor rozpoznała u mnie rwę kulszową, od razu skierowała mnie na rezonans magnetyczny aby potwierdzić diagzozę,po leczeniu farmakologicznym, skierowała do odpowiedniego lekarza gdyz musiała sie odobyc operacja,nie owija w bawełnę, wszystko szczerze wyjasnia, bardzo pomocna i uprzejma, nawet gdy jest kolejka pacjentów stara sie przyjąć z nfz

smuci mnie to że podjeła się leczenia rwy kulszowej a jak seria zastrzyków nie pomogła odesłała mnie do lekarza rodzinnego .

Bardzo dobry Lekarz, od wielu lat chorowałem na kręgosłup, fachowo się mną zajęła, bardzo mi pomogła. Polecam

Bardzo dobra i pomocna lekarka. Miałam problemy z kręgosłupem, przyjęła mnie zawsze natychmiast i pomogła.

Znakomita, uprzejma lekarka. podchodząca serdecznie do pacjenta. W chwilach pogarszania się stanu zdrowia gotowa do natychmiastowej interwencji i pomocy.

nie byłem zadowolony z wizyty u niej.Nie poleciłbym je znajomemu.Po wizycie u niej nie byłem zadowolony po za tym ze jest miła

Po co wpisywać, jeśli negatywne natychmiast są usuwane!? Nie to nie, zaraz wpisze swoja opinie na wszystkich forach i czatach! Nie rozpoznała u mojego męża aury padaczkowej zbyła go, mimo, iż wzięła kasę za wizytę! W krótkim czasie po wizycie u niej, znalazł się w szpitalu, miał guza mózgu! Niczego nie widziała, niczego nie stwierdziła, konował a nie lekarz!

Pani doktor jest najlepsza....wysłała mnie do sanatorium,do szpitala.zrobiła wszystkie potrzebne badania przejmuje się gdy widzi że cierpię.dobrze dobiera leki,cierpliwie mnie słucha nawet martwi się o zdrowie mojego synka gdy wspomnę o jego zdrowiu!