dr n. med. Zoran Stojcev

Trafiłem do Szpitala Czerniakowskiego na oddział Chirurgii Onkologicznej pod opiekę prof. dr hab. n .med. Zorana Stojčeva. Moja choroba obawiała się krwotokami do dolnego odcinka pokarmowego. W moim przypadku diagnoza była natychmiastowa Guz zapalny zagięcia śledzionowego powikłanego ropniem otrzewnej. Po sprawdzeniu dokumentacji medycznej z innego szpitala, w którym przebywałem łącznie 2 tygodnie i w którym nie podjęto żadnego konkretnego leczenia, tego samego dnia, w którym przyjęto mnie do szpitala trafiłem na blok operacyjny. Po trudnych dwóch operacjach przebytych w ciągu 5 dni wykonanych przez prof. dr hab. n .med. Zorana Stojčeva dowiedziałem się, że z uwagi na brak natychmiastowej decyzji o wykonaniu operacji przez uprzedni szpital oraz powiększający się guz , który w każdej chwili mógł ulec perforacji, zostały mi najwyżej dwie doby życia od chwili przyjęcia do Szpitala Czerniakowskiego. Dzięki natychmiastowej decyzji na obecną chwilę mam się dobrze oraz cieszę się życiem. Uważam, że nie mogłem trafić w lepsze ręce. Prof. dr hab. n . med. Zoran Stojčev jest osobą godną polecenia, kompetentną, uprzejmą, podejmującą trudne decyzje, nie bojącą się wyzwań medycznych, potrafiącą wytłumaczyć rodzaj przebytej choroby oraz jej przebieg leczenia. Podczas trzytygodniowego pobytu w szpitalu zaobserwowałem, iż prof. dr hab. n. med. Zoran Stojčev nie stronił od pacjentów, każdemu udzielał pomocy oraz poświęcał swój czas. Nigdy nie słyszałem złego słowa na temat tej osoby. Gorąco polecam. Takich lekarzy potrzeba nam znacznie więcej i uważam, że nie ma takiej liczby gwiazdek, którą należałoby zaznaczyć aby okazać swoją wdzięczność.

Panie doktorze zawiodłam się na panu operowal mi p jelito w Lęborku Nie wiem czy dał p zeszyc powłoki brzuszne mlodemu lekarzowi bo szwy w srodku sie rozeszły po obchodzie rano p mówił co pani ma taki duzy brzuch i nic nie zrobił a to już była przepukliny czy robicie operację na ilość a nie jakość i komford dla pacjeta po wyjsciu ze szpitala goraczkowalam musiałam iść prywatnie i brałam antybiotyki Bardzo mi przykro że pacjent jest traktowany jak rzecz zawiedziona pacjetka