lekarz Zuzanna Cetnar-Sokołowska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog, Medycyna estetyczna

Oszustwo, aroganckie zachowanie i brak etyki zawodowej. Tak kojarza mi sie dwie wizyty u tej pani. Dwa zabiegi powiekszania ust, a przede wszystkim nawilzania (mam problem z bardzo suchymi ustami) zakonczyl sie nie tylko brakiem jakichkolwiek rezultatow, ale tez bardzo, bardzo niesymetrycznymi ustami po drugiej wizycie (rok pozniej). Po prawej stronie (dolna warga), zaraz pod skora, zostala wstrzyknieta duza ilosc produktu, co spowodowalo powstanie "zgrubienia" o wielkosci okolo 5-8mm. Asymetria jest wyraznie widoczna. Przejrzałam fora internetowe, tez te zagraniczne, i tak spartaczonej pracy nie znalazlam dlatego zdecydowalam sie na reklamacje ...

Po prawej stronie (dolna warga), zaraz pod skora, zostala wstrzyknieta duza ilosc produktu, co spowodowalo powstanie "zgrubienia" o wielkosci okolo 5-8mm. Asymetria jest wyraznie widoczna. Przejrzałam fora internetowe, tez te zagraniczne, i tak spartaczonej pracy nie znalazlam dlatego zdecydowalam sie na reklamacje po miesiacu od drugiego zabiegu.
Reklamacja zostala odrzucona poniewaz, jak twierdzi ta pani, moglam przez ostatni miesiac udac sie na trzeci zabieg do innego lekarza wiec ktos inny mogl spartaczyc zabieg. To oznacza ze w ciagu roku i jednego miesiaca mialam 3 zabiegi... Zastanawiam sie gdzie podzialy sie 3ml kwasu hialuronowego, w tym 2ml od tej Pani, bo na pewno nie ma ich w moich ustach. Co oczywiscie widac na wszystkich zdjeciach. Natomiast to co wyraznie na nich widac to zniekszatcone usta.

Robiłam u Pani Doktor mezoterapie igłową skory głowy, wszystko przebiegło bezbolesnie, a nawet przyjemnie. Cudowna specjalistka w swoim fachu i przemiła osoba, polecam! ☺️

Świetny lekarz. Bardzo profesjonalna obsługa. Wykonywałam zabieg laserowej korekty powiek. Świetnie wykonany zabieg. Bez siniaków, bólu i na drugi dzień poszłam do pracy. Efekt po wygojenia rewelacyjny. Polecam Panią Doktor.

Świetna Pani doktor, miła i kompetentna. Bardzo się ciesze ze do niej trafiłam. Polecam każdemu kto potrzebuje fachowej pomocy.

Pełen profesjonalizm pod każdym względem duża cierpliwość do pacjenta .Super chirurg Polecam !!!!!

Polecam !!!!!

Leczylem sie u Pani Doktor w Spec-Medzie w Krosnie. Wspaniałe wszystko mi wytłumaczyła. Zrobiła zabieg i pózniej byłem jeszcze dwa razy u kontroli. Wszystko super. Polecam !!!

Wspaniała Pani Doktor. Pełny profesjonalizm, życzliwa i cierpliwa dla pacjenta. Polecam każdemu, kto szuka naprawdę lekarza z powołania.

Bardzo kompetentna i miła Pani Doktor. Polecam wszystkim. przed zabiegiem wszystko mi wytłumaczyła, co i jak będę miał robione. Pózniej opieka na oddziale wzorowa. Naprawdę czuje sie, ze to lekarz z powołania.

Bardzo kompetentna i miła Pani Doktor.