lek. med. Zuzanna Nowak-Makieła

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

2,1
1,9

"Specjalizacja - otolaryngologia. W 1997 roku ukończyła Wydział Lekarski w Zabrzu, Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Dodatkowo w latach 2000-2002 odbyła Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim w zakresie Zarządzania Szpitalem i Administrowania Zdrowiem Publicznym. Tuż po studiach rozpoczęła staż podyplomowy w Specjalistycznym Szpitalu im. Ludwika Rydygiera w Krakowie, gdzie pracowała do 2005 roku. W 2006 roku podjęła pracę w Klinice Krakowskiej oraz Specjalistycznej Poradni...

Panią doktor mogę polecić z czystym sumieniem.Za pierwszym razem wyleczyła mnie skutecznie i szybko z paskudnego zapalenia krtani.Po kilku latach znowu trafiłam do pani doktor z podobnym problemem.Diagnoza wyczerpująca, zalecenia przejrzyste i wieloaspektowe. Dobór leków uwzględniający wszystkie składowe diagnozy,moje samopoczucie i stan ogólny.Pani doktor odpowiadała wyczerpująco na wszystkie moje pytania związane z leczeniem.Podejście do pacjenta naprawdę świetne.Wychodzę z gabinetu uspokojona.Jak chodzi o leki wiem co, dlaczego i w jaki sposób mam przyjmować, na co zwracać uwagę itd. Ogólnie 10/10 .

Pomóc nie pomogła. No cóż, jako lekarz wg mojej opinii, kiepska. Widać że nie jakość tylko ilość pacjentów jest domeną tej Pani doktor, może tu tkwi przyczyna tak niskich ocen.

Bardzo nie polecam Pani Doktor, nie słuchała co mówię, obejrzała uszy i nie stwierdziła żeby były zatkane, skierowała mnie do szpitala na wlewy sterydowe i kroplówkę i stwierdziła nagłą głuchotę. Kierowana przeczuciem, ze coś tu jest nie tak, poszłam się skonsultować z innym laryngologiem (NFZ), który odetkał moje uszy, okazało się, ze to złogi woskowiny, których Pani Nowak nie zauważyła … zauważył je nawet lekarz rodzinny świecąc do ucha tylko zwykłą latarką. Wizyta kosztowała mnie 150zl i mnóstwo nerwow!

I have been suffering from the ear infection for 5 months (fungus) which came deeper to throat and noise. In short, she just gave me wrong treatment - just ear drops which was innadequate. I did my reseach on that which confirmed inadequate treatment (she did not give me a) atibiotics b) immune stim/mods c) vitamins ) as many sites suggest in addition to the drops. She was NOT rude or mean, but she did not help and just let the illness progress, I expect better ANALYSES and medical treatment itself.

Pani dr jest typowym przykładem bogini nie lekarza! A już na pewno nie dziecięcego! Przychodzisz do niej z chorym dzieckiem, ale ona ma już komplet i nie ma mowy by poświęciła 5 min. czasu swojego plątania, bo akurat nie ma kolejnego pacjenta, by tylko zajrzeć do ucha dzieciątka. Primum non nocere - to typowy pseudo-lekarz, który nie kieruje się tą zasadą. Tym bardziej jeśli chodzi o małe dziecko- lekarze powinni być potrójnie wrażliwi. Jestem zniesmaczona jej chamstwem i brakiem elementarnych podstaw kultury!

To najprawdopodobniej najgorszy lekarz u którego w życiu byłam. Myślałam, że te wcześniejsze niskie oceny to jakiś żart ludzi, ale nie. Kompleksowość podejścia dałabym na minusie gdybym mogła. Jedyna rzecz, której nie oceniłam na jeden to "poświęcony czas". Faktycznie, siedziałam u pani "doktor" na tyle długo, żeby nie pomogła mi w sprawie, z którą przyszłam i o której powinna mieć wiedzę za to doprowadziła mnie do płaczu komentując dziedzinę medyczną, w której nie ma specjalizacji. Jak często wychodzicie od laryngologa z płaczem? Jeśli chcecie tego doświadczyć to śmiało, zapiszcie się do tej pani.

O tak, i nie tylko z panem Markiem, z panem Mirkiem też

O tak, i nie tylko z panem Markiem, z panem Mirkiem też

Pani doktor jest nie kompetentna, nie potrafi zdiagnozować zapalenia ucha ale potrafi bez przerwy rozmawiać przez tel. z p.Markiem - oczywiście w godzinach pracy. Potrafi stwierdzić że w uchu jest woskowina ale nie potrafi albo raczej nie chce jej wyjąć. Takiego lekarza można tylko omijać wielkim łukiem bo może tylko zaszkodzić.

Miałam problem z zatokami. Pani doktor bardzo mi pomogła co prawda leczenie było długie ale bardzo skuteczne. Dziekuje Pani doktor